2733
2734
عنوان

تیرگی قوزک پا😥😢😥😢

| مشاهده متن کامل بحث + 15668 بازدید | 103 پست
دقیقا روز خواستگاریم حالمو گرفت گیر داده بود جوراب بپوش معلوم نشه منم ازین شلوار پارچه ای چاک دارا پ ...

😟😟عوضش از دشمن بی نیازیم

دنیا جای خوبی میشه   وقتی آدم های فهمیده کار بد دیگران رو تذکر بدن.اگر عمقی نگاه کنیم میبینیم مقصر این همه ظلم و بدبختی و فقر و جنگ فقط آدم بد ها نیستن بلکه اتفاقا آدم خوب هایی که بدی رو دیدن و سکوت کردن باعث و بانی اصلی مشکلات دنیا هستن. بیاید از این به بعد خودمونو مسئول تر بدونیم و با ایمان پیدا کردن به نقش خودمون توی زیبا شدن دنیا و با تلاش خودمون اوضاع رو بهتر کنیم.                   سکوت در برابر ظالمان، مشارکت با آنان است.(آیه ۱۶۵ سوره اعراف)                                                             امام جواد(ع):هر کار زشتی را تحسین و تأیید کند،در آن کار شریک است.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای گفتی🤭🤭

من یه مدت چاق بودم بدنم خیلی ترک داره بعد بحث ترک بود تو مهمونی خواهر بزرگم برگشته میگه این سلطان ترکه😒😒😒 یکی نیس بگه به تو چه آخه حالا خودش دو تا شکم زاییده خودشو مثال نمیزنه که شکمش یه جای آباد نداره بعد هی از دخترخالم انکار از اون اصرار 

میگفت بزن بالا لباستو ببینه😲😲 عوضی

دنیا جای خوبی میشه   وقتی آدم های فهمیده کار بد دیگران رو تذکر بدن.اگر عمقی نگاه کنیم میبینیم مقصر این همه ظلم و بدبختی و فقر و جنگ فقط آدم بد ها نیستن بلکه اتفاقا آدم خوب هایی که بدی رو دیدن و سکوت کردن باعث و بانی اصلی مشکلات دنیا هستن. بیاید از این به بعد خودمونو مسئول تر بدونیم و با ایمان پیدا کردن به نقش خودمون توی زیبا شدن دنیا و با تلاش خودمون اوضاع رو بهتر کنیم.                   سکوت در برابر ظالمان، مشارکت با آنان است.(آیه ۱۶۵ سوره اعراف)                                                             امام جواد(ع):هر کار زشتی را تحسین و تأیید کند،در آن کار شریک است.
2731

اینا ژنتیک هرکاری کنی فایده ندارخ مثل فیلما و افرادی ک ژنتیکی سفید قوزکشون نمیشه 

راه حل ها موقتی ن همش 

سعی کن باهاش کنار بیای 

منم ی مدت روی زانوم خیلی حساس بودم همش میگفتم لباس مجلسی میپوشم خیلی میزنه تو ذوق نسبت ب بدنم چون بدنم سفید سفید زانوم قهوه ای 

هرکاری کردم سفید نشد 

دیگه بیخیالش شدم الان اصلا برام مهم نیس

اینا ژنتیک هرکاری کنی فایده ندارخ مثل فیلما و افرادی ک ژنتیکی سفید قوزکشون نمیشه  راه حل ها مو ...

آخه نمیشه بیخیال شد منم دلم میخواد پابند بذارم یا شورتک و شلوارکوتاه بپوشم روم نمیشه 😔😔خوشبحالت تونستی کنار بیای 

ببین من زانوم وحشنتاک سباه هست البته بخاطر ساییدگی به فرش بود الان چند وقته تریتینوین میزنم شبا و رو ...

مال شما حتما پوستش زبره مال من بدبختی نرم شده ولی سیاهیش نرفته ترتینوئین بدترقرمز کردش 

2738
آخه نمیشه بیخیال شد منم دلم میخواد پابند بذارم یا شورتک و شلوارکوتاه بپوشم روم نمیشه 😔😔خوشبحالت تو ...

بپووووش 

خودت ک حساس نباشیاااا بقیه هم توجه نمیکنن باور کن 

هرچقد بیشتز حساس شی توجه بقیه هم بیشتر جلب میشه 

اگه کسی هم گف بگو خودم میدونم نیازی ب گفتن تو نیس بعد چن وقت خفه میشن

من یه مدت چاق بودم بدنم خیلی ترک داره بعد بحث ترک بود تو مهمونی خواهر بزرگم برگشته میگه این سلطان تر ...

وای خیلی بده آدمو مثال میزنن منم ازین موارد داشتم دقیقا آخه چیکار دارید خودشون نمیدونن با یه جمله اعتماد ب نفس آدمو چجوری از بین میبرن منم با همین حرفا حساس شدم و الان واسه نقصای خودم دنبال راه حلم من دماغم خیلی کوچیکه سر بالاس انگار عمل کردم ولی چندساله قوز داره روز عقدم خالم ورداشته ب آبجیم گفته وا مگ دماغش قوز داشت چقد بدشده😔یا پاگشا بودیم یکی برام لباس آورده بود گفتن برو تنت کن من مدل استیلم از ناس ک پایین تنم درشته ن زیاد درشت ولی کوچیکم نیس خالم خودش بدجور چاقه بدجورا افتضاح بعد ورداشت جلو شوهرم گفت خیلی چاق شدی باید لاغر کنی گفتم ن اتفاقا من لاغر شدم شلوار مدل گشاده بدتر نشون میده آدمو گفت نههه واقعا چاق شدی ازون روز من حالم واقعا بد شده از خودم متنفر شدم😭😭

بپووووش  خودت ک حساس نباشیاااا بقیه هم توجه نمیکنن باور کن  هرچقد بیشتز حساس شی توجه بقی ...

حساس نبودم اینقد ک گفتن حساس شدم بخدا بدجور بی اعتماد ب نفسم بدجور باید رو خودم کار کنم مرسی از راهنماییت گلم🙏🌹

وای خیلی بده آدمو مثال میزنن منم ازین موارد داشتم دقیقا آخه چیکار دارید خودشون نمیدونن با یه جمله اع ...

بیشعورن دیگه مامان من هی میپرسه فلانی چیکار میکنی انقد سفیدی به اینم بگو😲😲

میگم من خودم شش متر زبون دارم بعد اصن نیازی به مثال نیس😶😶 منم نگی اون جوابتو میده ضمن اینکه هیچ غلط خاصیم نمیکنه ژنتیکیه هر دفعه گند میزنن به اعصاب آدم 

میگم اصن برام مهم نیس شما چی میگی این وسط؟هی میگه نه یادت رفته فلان کارو میکردی میخواستی درست شه؟بده برات سوال کردم؟ حالا مامان من خودش مشکل داره ولی به هیچکس نمیگه حقشه برم بگم حالش گرفته شه همشون همینن ولی من انقد متنفرم ازین حرکت که عمرا برا انتقام گرفتن از دشمنمم همچین کاری نمیکنم

بیشعورن دیگه مامان من هی میپرسه فلانی چیکار میکنی انقد سفیدی به اینم بگو😲😲 میگم من خودم شش متر زب ...

واقعا منم از بعضیا نمیگذرم خودشون الان راحت خوابن و من بیدار برای رفع نقصام ک هرکسی ممکنه داشته باشه همش درحال رژیمم ی سره پماد بخررکرم بخر خسته شدم خدا نگذره از آدمایی ک اعتماد ب نفس دیگرانو میگیرن البته هرکار کنیم از مادر نمیشه ناراحت شد ولی... 

2706