2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ای گفتی ماچند تا توی فامیل داریم یعنی شر به پا میکنن ها

اینجور مردا با زنهاشون به خانواده خودشون هم رحم نمیکنن به خدا این یکی که میگم برا خانوادش هم حرف درمیاره

مرد خاله زنک و بدخواه و حسود😐😐😐😐😐

نمیدونم چرا نینی سایتی ها انقدر اصرار دارن خاله زنکو بچسبونن به مردا😑😑😑😑

خاله زنک زنارو تحقیر میکنه بابا😑

لطفا برای رسیدن به آرزوهام صلوات بفرستین منم براتون صلوات میفرستم......اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2738

اره دایی خودم من قهر بودم خونه بابا بزرگم قرار بود شوهرم بیاد بشینه حرف بزنه من بابا ندارم واسه همین اونجا بودم بابابزرگمم مسافرت بود بعد حالا داییم همش خونه نامان بزرگم میرفتو میومدا بهش گفتم دایی شب بیا اینجا شوهرم با عموش میاد تو هم اینجا باش گفت زنگ بزن به زنم ازش معذرت خواهی کن تا بیام گفتم مگه من چیکارش کردم گفت تو نه ولی مامانت چرا اخه ۱۰ سال قبلش اومدن خونه مامانبزرگم زنداییم با مامانم دعواش شد اومد مادرمو میزد مامانم افتاد زنداییم نشته بود روش موهاشو میکشید من اصلا ۱۰ سالم بود اون موقع گرفتم بکشمش کنارو میگفتم مامانم ول کن برگشت زد تو گوشم گفت گمشو دختره ج..ده تو هم چند سال دیگه مث خاله هات خراب میشید داییه کثافتمو همونجا نفرینش کردم منو بیکس گیر کشیده بود

اره دایی خودم من قهر بودم خونه بابا بزرگم قرار بود شوهرم بیاد بشینه حرف بزنه من بابا ندارم واسه همین ...

چه کثافتی ان اینجور آدمهای حسود و عقده ای .نه تنها به خودشون ضربه میزنن به بقیه هم از حسادتشون .