2737
2734
عنوان

از این کار ناراحت میشین؟

172 بازدید | 19 پست

من زیر زمین خونه پدرشوهرم میشینم من وشوهرم خونه نبودیم رفته بودیم بیرون.خواهرشوهرم میاد خونه مادرش. میره طبقه پایین خونه ما وای فا روشن میکنه میاد.از کارش ناراحت شدم چون بهم نگفت.بچش بهم گفت مامانم رفته خونتون شما جای من بودید ناراحت میشدید؟

مثل ساحل آرام باش خواهی دید که دیگران مثل دریا بی قرارت می شوند

اره

من نمیدونم تو تناسخ های بعدی قراره چی بشم ولی شاید همون حسرتی باشم که به دل میمونه؛شکوفه ای که قبل از شکفتن از سرما میمیره؛ رودی که هیچوقت به دریا نمیرسه و خشک میشه؛ شایدم باز یکی باشم که دوستت داره ولی نمیتونه داشته باشدت....کیدراما فقط کیدراما نیست یه سبک زندگیه:)

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738

خواهر خودمم بره ناراحت میشم مگه بی در و پیکره😑

تو یه کتاب خوندم ...ما تو این دنیا قادر به درک ثواب فرستادن صلوات نیستیم  تو اون دنیا میفهمیم که چقدر با ارزش بوده....سعی کنید تا میتونین صلوات بفرستین در حال ظرف شستن،انجام کارهای خونه،پیاده روی و......هم باعث میشه فکرای ناراحت کننده نکنی هم بی نهایت ثواب داره...نیازی نیست صلوات شمار دستت بگیری و بشمری...ارادتمند همه خانومای گل نینیسایتی که تنها دوستان منن❤
2706