2726
عنوان

اضافه وزن پسرم

304 بازدید | 23 پست

سلام دوستان شب تون بخیر

پسرم دو سال و هفت ماهشه قدش  ۹۵ وزنش ۱۹.۵۰۰ میدونم اضافه وزن داره خیلی نگرانشم چیکار کنم اشتهاش زیاده میترسم در آینده دچار مشکل بشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

از الان جلوش را بگیر.نوه خاله من همینطور بود الان 9 سالشه خیلی خیلی چاقه.هر کاری میکنه فایده نداره.پسر من هم سن مسر شماست 13/5.

وزن شروع:70/800،وزن اولیه:68،وزن جدید:61/400،وزن 99/2/28: 61،وزن 99/3/11: 60/700،وزن 99/4/8: 58/500،وزن 99/5/5: 57/300،وزن هدف: به هدفم رسیییییییییدم.💪💪💪💪.خواستن توانستن است💪💪💪💪*با تشکر فراوان از الهه جون و سرگروه های عزیز😍😍😍
چه جوری جلوشو بگیرم؟غذاش زیاده دلم نمیاد گشنه اش میشه

غذاهای کم کالری بهش بده.بیشتر میوه و سبزیجات بهش بده.اضافه وزنش بعدها خیلی خیلی اذیتش میکنه.گناه داره.

وزن شروع:70/800،وزن اولیه:68،وزن جدید:61/400،وزن 99/2/28: 61،وزن 99/3/11: 60/700،وزن 99/4/8: 58/500،وزن 99/5/5: 57/300،وزن هدف: به هدفم رسیییییییییدم.💪💪💪💪.خواستن توانستن است💪💪💪💪*با تشکر فراوان از الهه جون و سرگروه های عزیز😍😍😍
چه جوری جلوشو بگیرم؟غذاش زیاده دلم نمیاد گشنه اش میشه

حجم غذارو کم نکن کالریشو کم کن چیزای شیرین چرب سرخ کردنی نده بهش عوضش سبزیجات زیاد بده

دنیا جای خوبی میشه   وقتی آدم های فهمیده کار بد دیگران رو تذکر بدن.اگر عمقی نگاه کنیم میبینیم مقصر این همه ظلم و بدبختی و فقر و جنگ فقط آدم بد ها نیستن بلکه اتفاقا آدم خوب هایی که بدی رو دیدن و سکوت کردن باعث و بانی اصلی مشکلات دنیا هستن. بیاید از این به بعد خودمونو مسئول تر بدونیم و با ایمان پیدا کردن به نقش خودمون توی زیبا شدن دنیا و با تلاش خودمون اوضاع رو بهتر کنیم.                   سکوت در برابر ظالمان، مشارکت با آنان است.(آیه ۱۶۵ سوره اعراف)                                                             امام جواد(ع):هر کار زشتی را تحسین و تأیید کند،در آن کار شریک است.
2706