2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دکتر بهم داده این ماه ولی میترسم از شوهرم که همکاری نکنه نمیدونم چه کنم ؟زبونمم نمیفهمه اصلا 

از کیت تخمکگذاری استفاده کن از روز که پاک شدی هر روز سر یه ساعت مشخص استفاده کن هر وقت هر دو تا خطش پررنگ شد از 12 تا 36 ساعت بعدش تخمک آزاد میشه نزدیکی داشته باش

2738
از کیت تخمکگذاری استفاده کن از روز که پاک شدی هر روز سر یه ساعت مشخص استفاده کن هر وقت هر دو تا خطش ...

نه دکتر گفت وقتی خوردی به این کارها کار نداشته باش و هر وقت رابطه برقرار کردی کردی!!زیر دوبار درهفته هم نباشه

پسرم ❤❤😍😍😘😘

من چند سال پیش خوردم باردار شدم .ولی سقط شد میخوام باز بخورم شاید خبری بشه و منم مادر بشم

امیدوارم امسال سال برآورده شدن آرزوهای قشنگتون باشه.😍من به خواسته هام میرسم 🙏❤آمییییین
نه دکتر گفت وقتی خوردی به این کارها کار نداشته باش و هر وقت رابطه برقرار کردی کردی!!زیر دوبار درهفته ...

ایشالله هر چه زودتر نتیجه بگیری آره بهتر که خودتو درگیر کیت نمیکنی ولی چون گفتین شوهرتون همکاری نمیکنن گفتم استفاده کنین که همون روز تخمکگذاری برین

ایشالله هر چه زودتر نتیجه بگیری آره بهتر که خودتو درگیر کیت نمیکنی ولی چون گفتین شوهرتون همکاری نمیک ...

همکاری همینو نمیکنه دیگه بهش بگم تخمک گذاریه اصلا دیگه بی میل میشه ولی اسمش نیارم هفته ای ۴ روزه!!

پسرم ❤❤😍😍😘😘
2706