2733
2734

بچه ها من شوهرم رفته ماموریت منو گذاشته خونه پدرش اینا.الان دو شب هست اینجام.امروز بهش خبر دادن مادر جاریش فوت کرده قراره فردا صبح برم همدان.تعارف نکرد که منو هم ببره.شوهرم گفت اگر خاستی تو هم برو چون دو روز دیگه از ماموریت برمیگردم منم روم نشد بهش بگم مامانت احساس کردم دوست نداره من بیام.اینم بگم همشون ینی پدرشوهر مادرشوهر برادر شوهر و عمه دارن میرن همدان.منو نمیبرن.منم اصرار نکردم فقط گفتم خونه تنها نمیمونم میگم مامانم بیاد دنبالم ببرتم خونم تا شوهرم بیاد پیشم بمونه.الان رفتم آشپزخونه دیدم یه سبد گوجه برداشته با لیوانو فلان....انگار داره میره پیک نیک. عقده داره.الان باید بهم برخوره؟چون من مهمونم خونشون ولی دارن تنهام می زارم.مادرشوهرمم بشدت حسوده.شما بودین ناراحت نمیشدین؟و چه رفتاری میکردین

🍃🌸اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ🍃🌸وآلِ مُحَمَّدٍ🍃🌸وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ

نه ناراحت نمیشدم به هرحال اقوام خودشونه دلیلی نداره حتما منم باشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چرا خونه خودت نمی مونی وقتی همسرت ماموریته?

به نظرم دیگه نمون خونه ش

اول از همه برایت آرزومندم كه عاشق شوی ،و اگر هستی، كسی هم به تو عشق بورزد،و اگر اینگونه نیست، تنهائیت كوتاه باشد،و پس از تنهائیت، نفرت از كسی نیابی.آرزومندم كه اینگونه پیش نیاید، اما اگر پیش آمد،بدانی چگونه به دور از ناامیدی زندگی كنی.برایت همچنان آرزو دارم دوستانی داشته باشی،از جمله دوستان بد و ناپایدار،برخی نادوست، و برخی دوستداركه دست كم یكی در میانشان بی تردید مورد اعتمادت باشد.و چون بدین گونه است،برایت آرزومندم كه دشمن نیز داشته باشی،نه كم و نه زیاد، درست به اندازه،تا گاهی باورهایت رامورد پرسش قرار دهد،كه دست كم یكی از آنها اعتراضش به حق باشد،تا كه زیاده به خودت غرّه نشوی.و نیز آرزومندم مفید باشی نه خیلی غیرضروری،تا در لحظات سخت وقتی دیگر چیزی باقی نمانده است همین مفید بودن كافی باشدتاتوراسرِپانگهدارد.همچنین، برایت آرزومندم صبور باشی نه با كسانی كه اشتباهات كوچك میكنندچون این كارِ ساده ای است،بلكه با كسانی كه اشتباهات بزرگ و جبران ناپذیر میكنند

به نظرم پرو پرو باهاشون برو سفرو زهر کن برای مادرشوهرت😊😊

همسرت وظیفه نداره کمبود ها و عقده های مالی و عاطفی که خونه پدرت داشتی رو جبران کنه با کمک هم زندگیتون رو بسازید😉💪یه بارم مارو تو پارتی گرفتن به سرهنگه گفتم من سرایدار اینجام خودم باهاتون تماس گرفتم تیپمو نگاه کرد گفت اینو آزادش کنید کلی هم ازم تشکر کرد☺
2738

عزيزم چون مراسم عزاداريه ناخوشاينده شايد فكر كرده تو دوست نداري بري. مثلا اگه عروسي بود حتما بهت ميگفت ولي عزاداري نه

جهت سفارش انواع كارهاي هنري پيام بدين 😍😍 خدايا همه رو به آرزوهاشون برسون 😇🙏❤️

نه خب ختم مادر  زن عموی شوهرم نمیرم 

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 

از خدامم بود میرفتم با آرامش پیش خانواده ی خودم😕

چرا وقتی مامانت اینا هستن میری خونه ی مادرشوهر🤔😐

اگر میخواین کسی به حرفتون توجه کنهبا این جمله شروع کنید:"نمی‌دونم اینو بهت بگم یا نه..."😶
چرا خونه خودت نمی مونی وقتی همسرت ماموریته? به نظرم دیگه نمون خونه ش

شوهرم همش اصرار میکنه بمونم پیش خانوادش. در صورتی که خونه مستقل داریم. منم مثلا میخواستم بهشون محبت بکنم پیششون موندم نمیدونستم انقدر بیشعورن

🍃🌸اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ🍃🌸وآلِ مُحَمَّدٍ🍃🌸وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ
2706