2726
عنوان

میخوام گیاه خوار بشم

439 بازدید | 18 پست

کیا گیاه خوارن ؟؟از خوبیاش و بدیاش بگین 

میخوام مطلع شم 

چن وقتیه دلم نمیاد دیگ گوشت ومرغ بخورم 

یجوری میشم کلا از بچگی اهل گوشت وکله پاچه واینانبودم .... الان دیگ دلم میسوزه ...☹

هرکی گیاه خواره بیاد از تجربیاتش بگه واینکه چطور شد گیاهخوارشدین 

بداهه زندگی کن نقشه ها هیچ وقت کارسازنیست!

نه این کارو نکن دلت میاد از جوج و کباب ترش بگذری😂😂😂😂

من مجردم یه دختر مجرد نمیتونه بچه داشته باشه مریم مقدس که نیستم   انگشتی که درد نمیکنرو گزارش نمیزنن  طرف دماغش قد بادمجون کشک بادمجونه استوری میزاره خدایا مرسی بابت اینهمه زیبایی چش حسودا کور   پولی که ازم گرفده بودی۳ سال پیش خوردی پس نِدادی الان با اون ۵۰ هزار تومن الان جوراب نوک سوزنیم نمیتونم بخرم پولِمو دادی دادی نِدادی طرفم نِیا نِیا وگرنه جرد میدم  نون و پنیر و گِووجه پست میزارم به تَو چه   عاشق تاپیکای جنجالی دیدی تگم کن عین جن بو داده میام  هرکی با اول اسمم تو تاپیکام مشکل داره نِیاد نِیا مگه شلواردو گرفدم التماسد کردم که بیای تو تاپیکم عرض اندام کنی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

نکن بابا اونم یهویی اونم تو کرونا

میمیریا

فقط 8 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

عزیزم خیییلی ضعیف میشی..من تقریبا یک سال گیاهخوار بودم حتی تخم مرغ هم نمی خورم ولی خیلی ضعیف شده بودم تا حدی که اگه تو خیابون ی دعوای ساده می دیدم بیحال میشدم 

خدایا فقط به امید خودت... ۱۴۰۰.۲.۶                    
گیاه خوار ها سیستم ایمنی ضعیفی دارن پروتئین برا بدن لازمه 

دست خودم نیس واقعا .ازوفتی نشستم سربریدن یه یه گوسفندو دیدم زده شدم .حس میکنم ببرم😐🐯🐅

عزیزم خیییلی ضعیف میشی..من تقریبا یک سال گیاهخوار بودم حتی تخم مرغ هم نمی خورم ولی خیلی ضعیف شده بود ...

ینی روحیه هم ضعیف میشه؟

دست خودم نیس واقعا .ازوفتی نشستم سربریدن یه یه گوسفندو دیدم زده شدم .حس میکنم ببرم😐🐯🐅

موقتیه تا ۱ سال بعد باز حوس میکنی منم اینجوری شدم هر چی گوشت بود برا شوهرم میذاشتم  بعدش بهتر شدمد

💣بی‌بی چک خوان سایت💣

دنبال دردسری?

هم کلی انگشت نما میشی هم باید صبح تاشب دنبال غذای گیاهی بگردی 

هم یکی چیزی تعارف کرد بهت یا مهمونی رفتی دو ساعت باید توضیح بدی 

اگه میخوای سالم خوری کنی نون و برنج و نمک و شکر و روغنو حذف کن فقط

‏گناه منم مثل شما خوشگلیم بود، خدا گناهامو بخشید این شکلی شدم  
2706