2733
2734
میشه درخواستموقبول کنی اینجانمیتونم بگم راهنمایی میخوام ازت

باشه عزیزم

متاهل و متعهد 💍تو چشمات سواله یه عالم سوال🎁😍نگاهت پر از آرزوهای خاص♥میدونم تو ذهنت چیا میگذره😍🎲میبینی تو اما کی عاشقتره💏میمونم کنارت درست مثل سایت😚از امروز تا هر روز تا اون بینهایت🌠نمیگیره هیچکس جای خاک پاتو😍نمیمیره این عشق قسم میخورم😍تا روزی که قلبم هنوز میزنه❤😍تا وقتی که جونی توی این تنه😍تو روزای خوب 😃تو روزای بد🙁همیشه باهاتم قسم میخورم💏به بارون نم نم🌧☔به دریا به کوه🌊🗻به این آفرینش🌠 به کشتی نوح⛵به ماه و ستاره 🌙🌟به هفت آسمون🌎به عشقم به عشقی تا مرز جنون🤗به لحظه ی دیدار قسم میخورم👫❣دوباره  با  تکرار  قسم  میخورم😇به عهدی که بستیم💒💍به هستم به هستیم قسم میخورم🕋🙏💝
صب ساعت شیش پامیشم اما اصلا نمیتونم صبحانه بخورم معذرت میخام اما همش حالت تهووع دارم

لقمه های کوچک بردار.روزای اول کم بخور .فقط صبحا تهوع داری یا موقه ناهارم اینجوری میشی؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خو دوس پسر که داری خوش به حال اون😳😂😂😂😂😂 نگی اونم ندارم که میزنمتاااا😁😁

بخدا ندارم 😑😂😂😂😂😂😂

متاهل و متعهد 💍تو چشمات سواله یه عالم سوال🎁😍نگاهت پر از آرزوهای خاص♥میدونم تو ذهنت چیا میگذره😍🎲میبینی تو اما کی عاشقتره💏میمونم کنارت درست مثل سایت😚از امروز تا هر روز تا اون بینهایت🌠نمیگیره هیچکس جای خاک پاتو😍نمیمیره این عشق قسم میخورم😍تا روزی که قلبم هنوز میزنه❤😍تا وقتی که جونی توی این تنه😍تو روزای خوب 😃تو روزای بد🙁همیشه باهاتم قسم میخورم💏به بارون نم نم🌧☔به دریا به کوه🌊🗻به این آفرینش🌠 به کشتی نوح⛵به ماه و ستاره 🌙🌟به هفت آسمون🌎به عشقم به عشقی تا مرز جنون🤗به لحظه ی دیدار قسم میخورم👫❣دوباره  با  تکرار  قسم  میخورم😇به عهدی که بستیم💒💍به هستم به هستیم قسم میخورم🕋🙏💝
2731
بد ؟؟ چی گفتم مگه؟؟؟؟ من اولش گفتم شاید تو این عکس انقدر لاغر افتادی یکی از خانما گفت نه وزنشو گف ...

من خودم و یه لحظه گذاشتم جای استارتر 

یه نفر بهم بگه 

وای چی بگم والا تاحالا انقدررر لاغرر ندیدم !!

خودتون بودید ناراحت نمیشدید ؟ این جمله دقیقا مثل جمله ی وای تا حالا انقدر چاق ندیدم میمونه 

من میگم مواظب بعضی چیزایی که میگیم باشیم چون ممکنه دل آدمارو بدجوری بشکنه 💔

وگرنه قصد بی احترامی ندارم به شما 

کاربر قدیمی هستم 😎😎 از سال ۱۳۹۵ عضوم ،  به تاریخ این عضویت نگاه نکن 🙄🙄  ۱ بار خودم رفتم و کاربریم و تعلیق کردم ،۱ بارم ترکیدم 😐😂🤦‍♀️
عزیزم منم یه زمانی ۳۸ کیلو بودم .دلت میخواد چاق شی یا اندامتو دوس داری؟

نه والا من راضيم چيه همه هميشه ناراضين چاق ميشن ميگن ميخوايم لاغر شيم لاغر ميشن ميگن ميخوايم چاق شيم به نظرم آدم بايد خودشو همينجوري كه هست دوست داشته باشه و شكرگزار باشه از بعضي از مردم كه پشت سر خدا هم حرف ميزنن نبايد انتظار داشت فقط بايد خودت باشي ♥️

ن بخدا  ینی یجور شدم موقه لباس عوض کردن تو اینه نگاه نمیکنم

خیلی خوبی بقیه بیخود میگن 👌

کاربر قدیمی هستم 😎😎 از سال ۱۳۹۵ عضوم ،  به تاریخ این عضویت نگاه نکن 🙄🙄  ۱ بار خودم رفتم و کاربریم و تعلیق کردم ،۱ بارم ترکیدم 😐😂🤦‍♀️
2738
الکی ایراد نگیر دیگه متناسبه ساق پای چاق اصلا قشنگ نیست رون و باسنش هم خیلی بزرگ نیست که میگی متنا ...

عزیزم من ایشون رو میشناسم؟

باهاشون دشمنم؟

باهاشون پدرکشتگی دارم؟

این دیدگاه و نظر من بود. 

بخدا ندارم 😑😂😂😂😂😂😂

پس کایا چی مگه عاشقش نبودی

گر نداری دانش ترکیب رنگ 🌹 بین گلها زشت یا زیبا مکن/ خوب بودن شرط انسان بودن است❤ عیب را در این و آن پیدا مکن《مولانا》....همه زندگیم بچهام     
ورزش بدنسازی کار میکردم وعده های غذاییمو زیاد کردم .بعد از باشگاه چیرای پرکالری میخوردم .بخودم انگیز ...

بدبختی من بی ارادم و بی اشتها 😐 

و میرم باشگاه انقد خوب میبینم کولمو میندازم برمیگردم 🤣چن سری ام رفتم منتهی تاثیری نداست وزنم کم کردم 😐

میشه برای سلامت تو دلیم یه صلوات از ته دل بفرستید؟😍♥️
نه والا من راضيم چيه همه هميشه ناراضين چاق ميشن ميگن ميخوايم لاغر شيم لاغر ميشن ميگن ميخوايم چاق شيم ...

عزیزم 🌹 🌹

خییلی خوبه که خودت و دوست داری 

نه والا من راضيم چيه همه هميشه ناراضين چاق ميشن ميگن ميخوايم لاغر شيم لاغر ميشن ميگن ميخوايم چاق شيم ...

درسته مهم خودتی ک اندامتو دوست داری .پس بیخیال حرف بقیه.البته منم بخاطر خودم اضاف کردم چون لباس تو تنم نمینشست یکم اذیت میشدم

2706