2737
2734

به شدت انرژی فضاهای مختلفو درک‌میکنم مثلا اگه یه جا بهم انرژی منفی بده گرمم میشه نفسم کند میشه 

با یکی که انرژی درمانی کار میکرد صحبت کردم‌گفت ذهنت به شدت حساسه 

شماهام همینجورین؟

من از لحظه ی قبل عاشقترم،،،تو از لحظه ی قبل زیباتری...نگاه‌کن هرجا داری میری،،دلِ یه شهرو همرات میبری❤😘
بله

خیلی بدهههه نسبت با آدمام همینجورم 

نمیتونم باهاشون ارتباط بگیرم هرچند خیلی چشم تو چشم شم باهاشون

من از لحظه ی قبل عاشقترم،،،تو از لحظه ی قبل زیباتری...نگاه‌کن هرجا داری میری،،دلِ یه شهرو همرات میبری❤😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خیلی بدهههه نسبت با آدمام همینجورم  نمیتونم باهاشون ارتباط بگیرم هرچند خیلی چشم تو چشم شم باها ...

امروز تو مطب کنار دوستم بودم منشیه . نتونستم دووم بیارم خفه میشدم بس که دوستم انرژی منفیه . ولی ازونجا رفتم مغازه اون یکی دوستم دلم میخواست ساعت ها بشینم انقد پیشش آرومم که

هیچ  

منم همینطور متأسفانه 😔

🌿لطفاً برای شفای دخترم دعا کنید 🤲  خدایا به بزرگیت قسم،هیچ پدر و مادری رو با اولادش امتحان نکن، خدایا منو با دخترم امتحان نکن،الهی آمین🤲🌿
منم همینطور متأسفانه 😔

من حتی یه خونه بخوایم اسباب کشی کنیم اول باید ببینم انرژیش چطوره تا پامو میذارم تو خونه حس میکنم 

2738