2410
2713

من چشم خوردم بچه ها.خیلی بدم چشم خوردم.دعایی یا روشی یا کاری بلدین که بشه دفعش کرد؟؟؟یه ضرر خیلی بزرگ بهم وارد شده.

کار از صدقه و تخم مرغ گذشته.یه چیز اساسی که رفع بلا کنه.

الانم براتون توضیح میدم من صورت خیلی قشنگی دارم و موهای خیلی پر پشتو بلندو خوشگل که همیشه باز میزاشتم.همههههههه تعریف میکردن همهههه مخصوصا همسایمون هر روز میومد خونمون با حرص میگفت نگاه کن همش عادت داره موهاش باز باشه خوش بحال شوهرش میشه.بعد از خودش ایراد میگرفت.الان مریض شدم موهام به شکل خیلییییی بدی میریزه.هر کار میکنم خوب نمیشخ .الان سه ماهه یکسره میریزه.هر چی دکترو قرصو امپول بوده روش جواب نداده.انقدر که جرات ندارم بهش دست بزنم الانم همش موهامو میبندم  و مجبور شدم کوتاهش کنم.جرات ندارم شونش کنم و کف سرم خالی شدم.و از پشت کف سرم یه مقدار معلومه همه میگن چشم خوردی.خودمم میدونم چشم خوردن ولی نمیدونم چیکار کنم رفع بشه .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

تخم مرغ شکوندین؟

نامه ای به فرزند نداشته ام:کجایی جان مادر؟من که مردم از چشم انتظاری...خسته نشدی از بازی با فرشته ها..من دلتنگ توام، دلتنگ بوی تنت دلتنگ ب اغوش کشیدنت تو دلتنگ من نیستی جان مادر؟روزها موهای طلاییت رو شونه میکنم ناخن هاتو لاک میزنم  بعد پشیمون میشمو لاکت رو پاک میکنم صورت نازت رو ب جای وضو میشورمو کنار جانماز خودم برات جانماز پهن میکنم نمازم که تموم میشه سرم رو برمیگردونم تا بهت لبخند بزنم اما میبینم همه اونا خیال بود،یه خیال خوش...شب هایی که خوابت رو میبینم دلم نمیخواد هیچوقت بیدار بشم اما بیدار میشم و دوباره روی خودم آوار میشم ...بسه دیگه چشم انتظاری بیا مادر بیا😭😭😭😭
2720

واسه خودت ی خون بریز قربونی کن وسعت ب گوشفند نمیرسه مرغی خروسی قربونی کم بده ب ی فقیر.بعد هم از روغن بادون روغن نارگیل استفاده کن

سال ۱۴۰۲ هم اومد و ۸ فرودین میشه ۱۲ سال ک ازدواج کردم و طعم شیرین مادر شدن رو نچشیدم🥺🥺🥺ازانتظار خستم کم اوردم 😭😭😭یا امام رضا ازت خواستم و تو رو ب جوادت قسمت دادم ک ی فرشته هم لایق من بدون رو ب من بده ولی لایق ندونستی😢بازم قوی میمونم و منتظر میمونم امام رضا جواب دل شکستمو میده😋❤از امام رضام معجزه میخوام معجزه بزرگ دوست عزیزی ک داری امضای منو میخونی برام ی صلوات ب نیت باردار شدنم بفرست تا منو عشقم بتونیم معجزمون رو بغل کنیم.😪😪عشق مامان بیا تو وجودم تا منو بابایی تمام زندگیمون و هستیمون رو ب پات بریزیم🥺😭😢😥😓ب امید روزی ک تیکر بارداریمو بذارم😍🤩برام دعا کنید😘🙏
2714

منم چشمای خیلی درشت و قشنگی دارم ولی چشم خوردم مشکل شبکیه پیدا کردم.

بنظرتون چیکار کنم

خدایا میدونم کار خودت بود شکرت! تو منو شنیدی،وقتی سکوت کرده بودم..تو کنارم موندی وقتی کسی نبود..و تو نور رو بهم نشون دادی وقتی که همه جا تاریک بود                                     مرسی که هستی و خدایی میکنی،من دلم خیلی بهت گرمه❤

چشم زخم 1دعا داره اما هر کسی نمیدونه میگن توی 1کتاب آیت الله بهجت هست منم میگردم دنبالش سالهاس. دیگ میخوام برم حوزه بپرسم.. 

من رویایی دارم... رویایی از جنس آزادی✌️ آزادی یعنی پول ایرانم ارزش داشته باشه... آزادی یعنی شبا با خیال راحت خوابمون ببره بدون این که غصه بخوریم صبح قرار چی گرون بشه.... آزادی یعنی داروهایی که برای هموطنام حکم زندگی داره هرلحظه و هرجا بدون دغدغه مالی پیدا بشه.... اگه منظورم از آزادی، حجاب بود ک حجابمن به بابام و شوهرمم مربوط نیست بقیه که جای خودشون😊✌️❤️
اره دوسه بار فرقی نکرده

یعنی به اسم همون خانم شکست؟

نامه ای به فرزند نداشته ام:کجایی جان مادر؟من که مردم از چشم انتظاری...خسته نشدی از بازی با فرشته ها..من دلتنگ توام، دلتنگ بوی تنت دلتنگ ب اغوش کشیدنت تو دلتنگ من نیستی جان مادر؟روزها موهای طلاییت رو شونه میکنم ناخن هاتو لاک میزنم  بعد پشیمون میشمو لاکت رو پاک میکنم صورت نازت رو ب جای وضو میشورمو کنار جانماز خودم برات جانماز پهن میکنم نمازم که تموم میشه سرم رو برمیگردونم تا بهت لبخند بزنم اما میبینم همه اونا خیال بود،یه خیال خوش...شب هایی که خوابت رو میبینم دلم نمیخواد هیچوقت بیدار بشم اما بیدار میشم و دوباره روی خودم آوار میشم ...بسه دیگه چشم انتظاری بیا مادر بیا😭😭😭😭

اجی اول برو متخصص،مو

چشم نظر هست و حقیقت داره

ولی

من خودم یه مدت خیلی افسرده و عصبی بودم.یه روز صبح پاشدم دیدم اندازه یه تخم مرغ موهام ریخته و یواش یواش اندازه کف دستم موهام  ریخت

ارایشگاه نمیرفتم.هی پودر میزدم.

یه سال طول کشید دربیان.دکترپوست مو رفتم

ولی استرسم هم کمتر شد

همون موقع ها که ناراحت بودم موهای بلندمو رفتم کوتاه کوتاه کردم..

2706