2726
عنوان

خداييي اين ديگه تقصيرمن نيست😑

154 بازدید | 11 پست

خالم بچشو به شدت لوس ونانازوباراورده ازوقتي قرنطينه شروع شده ي ريزكلش توتبلته اين پسر مامان باباش بايدمشقاشو بنويسن هردفعه ام ك من ميرم بجاش امتحان ميدم

بعدفرداامتحان فارسي داره از ي هفته قبل خالم گفت فارسيشوتوبيابده ومنم گفتم باشه ميام ونگران نباش واينا

بعد تاامروزهرچي ب مسئول خوابگام زنگ ميزدم اصلا جواب نميدادشانسي امروز جواب دادگفت فرداحتمابيا وگرنه تاهفته ديگه بسته است دوباره واينا منم ك جزوه وكتابام اونجاس هي ميخوام بخونم ندارم نميشه واجب بود ك برم

بعدالان ب خالم ميگم نميتونم بيام ناراحت شده ازمن ك تو ب من قول داده بودي وفلان ي كلام گفتم خب خاله جان فارسي ك ديگه رياضي نبوده بگي نفهميده توقرنطينه بااين درس دادن ي درس حفظي بوده جاي اون همه بازي وفيلم ديدن خودش مينشست حفظ ميكرد

انچنان بهش برخورد ك وسط حرفام قط كرد

خداييي دروغ ميگم خو؟

من باشم به هیچ کسی تو امتحاناش کمک نمیکنم. این سه ماه میشستن درس میخوندن به ما چه که زیر حق الناس بقیه بریم و گناه کنیم؟ تو دوران مدرسه خودمم تقلب نکردم جز دوباره

وقتی ادم تو نی نی سایته🙄😯😳😨

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خاله ات اینا دارن بزرگترین ظلم رو در حق بچه میکنن عادتش میدن ب چ اخلاقایی واقعا تاسف باره

گوشم نميده ك

خالم ميشينه مشق نوشتن وعربي حفظ كردن بعدپسرخالم تخمه ميكشنه فيلم ميبينه بهشم ميگي بدش ميا