2726

نکات عالللللیییی برای تمام بانوان عزیز❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️آشپزی باید با این مولفه ها باشه👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻1⃣ حتما با وضو باشه، مخصوصا زمانی که پریود هستید.✅بی وضو دست به اجاق گاز نزن،❌ در حالت جنابت هم کراهت داره آشپزی کردن.❌برای سید بن طاووس غذا آوردند گفت این چیه؟ اینو خانوم حایض بی وضو درست کرده. گفتند بله. گفت ببرید این کراهت داره خوردنش.🌸👈🏻شما ببینید ایام فاطمیه می گن هر کی پریوده نیاد دم دیگ سمنو. پس اثر می زاره، درسته؟؟حتما با وضو برید سر اجاق گاز. ❣2⃣ نیت نذری کردن 🌱الان مثلا دوشنبه ست وضو می گیرم، امروز تو مفاتیح نوشته برای امام حسن و امام حسین( علیهما السلام) است. نیت می کنم من امروز می خوام قرمه سبزی مثلا درست کنم یا چای نذری برای این دو اهلبیت. 🌸🌸بعد شروع می کنم کار عادیمو می کنم. غذامو می پزم.🌺🌺کسانی که با نیت نذری آشپزی انجام می دن. بعد از سه چهار ماه تغییر را در زندگی هاشون کاملا احساس می کنند.😍😍😍3⃣ استفاده از اسماء الهی✅ما تو آداب اسلامی داریم. حتما موقع آشپزی از اسماء الهی استفاده کنید. 🔰🔔خانومایی که شوهراشون بازاری اند و مدام پاپوش براش درست میکنن زیرابشونو می زنند موقع آشپزی بگن:♥️« یا حمید و یا مجید »♥️69 بار به بالا. حالا تعداد مهم نیست.🔷🔷🔷🔷🔷منظور اینه که اسم خدا رو وقتی می خوای به غذا بدی، این دو تا اسم خیلی کاربرد داره.✔️✔️✔️☑️شوهرایی که خیلی چشم چران هستند، فیلم می بینند. خانوما رو می بینند خیلی چشم و گوششون می جنبه، ذکر🔵« یا عفیف » 🔵رو بگید.💯💯💯💯یا برای اینکه نسل با عفت داشته باشی پسر و دخترت اهل نگاه نباشن یا اگرخدانی نکرده خودت اهل این گناهی این ذکر و زیاد بگو✳️✳️💤خودت می بینی امروز حوصله نداری، ذکر✏️« یا باسط » 🔍رو بگین🎀مادرایی که حوصله بچه نداری؛میزنیش🐠، ناراحتی چرا مادرشدی؟! زیاد بگو🎁 یا باسط🎁🔑یا کسانی که باردار ند. الان یه چیزی هوس می کنند. فردا یه چیزی هوس می کنند، اینا بلند می شن رستوران می رن. اون کارگری که اونجا آشپزی می کنه، اون جای خواب که نداره، جای حموم کردن که نداره. فیلم می بینه تو گوشیش محتلم می شه. عکس می بینه محتلم می شه. اهل رعایت آداب هم که نیست، با همون اوضاعش برای من آشپزی می کنه. وقتی من اون غذا رو می خورم تمام خبث غذا به من می رسه.😟😢حالا من باید چی کار کنم❓❓❓❓❓❓❓❓❓❓ بالاخره باید یه جاهایی برم رستوران .و..❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌اگر قبل از غذا سوره ✅« تین » ✅رو بخونی خبث غذا از بین می ره.😍😍☺️☺️☺️😍😍خبث باعث دعوا میشه ❌خبث باعث میشه نمازت قضا بشه❌❌⭕️الان به واسطه فضای مجازی و تلگرام زنان ما از آشپزی افتادند. اصن نمی خوان آشپزی کنند. یه جای ارزون هم تو محل پیدا می کنند، یه کبابی ارزون، یه فست فودی ارزون، می گه اینجا ارزونه چیزی نمی شه. همینجا می گیریم. قشر تحصیلکرده مون، دانشگاهی، می گه خانم من دکترا دارم، مگه من کلفتم آشپزی کنم.☹️☹️عزیزم شما اصلا کلفت نیستی ولی آشپزی یکی از سلاح های تربیتی مهم است. 💠💠💠💠🌈خانومی اومد گفت شوهرم اهل پاسوره، گفتم آشپزی با آداب اسلامی رو انجام می دی؟ گفت نه. 😐😐گفتم برو نیت کن آشپزی را با آداب، انجام بده. گفت من به نیت چهارده معصوم چهارده روز غذا می پزم، برای اینکه ان شاء الله این پاسور از زندگی ما بره بیرون. 👌🏻👌🏻👌🏻می گفت خود شوهرم اومد گفت من دیگه می خوام اینا رو بندازم دور، جلو چشم پاره کرد پاسورش و خودش دیگه گناهشو گذاشت کنار، این خیلی مهمه .👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

اَی خِدا  

من مجردم یه دختر مجرد نمیتونه بچه داشته باشه مریم مقدس که نیستم   انگشتی که درد نمیکنرو گزارش نمیزنن  طرف دماغش قد بادمجون کشک بادمجونه استوری میزاره خدایا مرسی بابت اینهمه زیبایی چش حسودا کور   پولی که ازم گرفده بودی۳ سال پیش خوردی پس نِدادی الان با اون ۵۰ هزار تومن الان جوراب نوک سوزنیم نمیتونم بخرم پولِمو دادی دادی نِدادی طرفم نِیا نِیا وگرنه جرد میدم  نون و پنیر و گِووجه پست میزارم به تَو چه   عاشق تاپیکای جنجالی دیدی تگم کن عین جن بو داده میام  هرکی با اول اسمم تو تاپیکام مشکل داره نِیاد نِیا مگه شلواردو گرفدم التماسد کردم که بیای تو تاپیکم عرض اندام کنی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عالی بود 👌❤

گر نگاهی ب ما کند زهرا (س) ...کاربری ۲ نفر 😊 زهرا و فاطمه   ۳ تاپیک من ۳ تا هم زهرا  تیکر رسیدن ب خواسته هام دعام کنید لطفا 🌷با یک صلوات ❤ خدایا پناهم باش 🌸  اگه نظر مخالف دارین لطفا ریپلای نکنید 👑 خیلی خیلی زشته ک توهین میکنید    برای سلامتی امام زمان (عج) صلوات لطفا 🤲  منو تو تاپیک های دعا و ....صدا کنید 🌸  مرسی   In the darkness of the night,only God hears you.در ظلماتِ شب، تنها خداست که صدایت را می‌شنود ❤️برای امضاتون حتما صلوات میفرستم و دعا میکنم  
دوستانی که اعتقاد ندارن لازم نیست مسخره کنن همونطور که ما به عقایدتون احترام میذارسم و مسخره تون نمی ...

مسخره نمیکنید ولی سبک زندگی شماها تا حدی به ماها تحمیل میشه همیشه، با احترام :) 

We are just passengers, on a train. We are all fading away. 
2706