2726

من میخوام ارشد علوم پزشکی شرکت کنم ولی خیلی نخوندم بطور متوسط ولی هنوز جزوه هایی رو ک خودم نوشتم رودوره نکردم ؛ متاهل هستم و همش استرس ارشد دارم همش  خواب میبینم ک دارم میرم امتحان بدم ولی درسمو نخوندم ..خیلی کلافم هرروز یکار برام پیش میاد که نتونم بکوب بخونم وکارهای خونه رو هم دارم و مرداد ماه هم کنکور برگزار میشه ... از طرفی بعضیا پست میذارن که درحال خوندن هستن و فلان فصل و فلان جزوه عالی خوندن و حتی سرکار هم جزوه به دست هستن ، من بدتر استرس میگیرم و حس بدی بهم دست میده که از همه عقب تر هستم .. چیکارکنم چطور ارامشمو حفظ کنم و درسمو بهتربخونم؟!😳

اصلا نگا کسایی که همچنین پستایی میزارن نکن اینا اکثرا واسه عکس گرفتن وفیس ونمیدونم اینا میزارن البته همه نه ها بعضیاشون برو جمله های انگیزشی وامیدوار کننده بخون خیلی تاثیر گزاره

امضامو تااخر بخون😁کبوتر با کبوتر باز باران با ترانه میخورد بر بامش بیش برفش بیشتر آمدی جانم به قربانت ولی حالا چرا عاقل کند کاری که باز آید به کنعان غم مخور خربزه با پوست موزو میندازی زمین هوا میره نمیدونی تا کجا میره !! بیا یه بازی 😁                                                                                        ریپلای کن  بگو چه امضای باحالی داری اونوقت یه نفر نظرتو میخونه و میاد امضای منو ببینه و میبینه خبر خاصی نیست. در واقع ما موفق شدیم یکیواسکل کنیم😂😂‌‌    

فضای مجازیو کمتر کنین، باور کنین نصفش اداست، ببینین کی ها تو روز زمان دارین به شکل منظم هر روز حتی یه ساعت مطالعه کنین، نمونه سوال های سال قبل و بخونید که ببینید کدوم مباحث مهم تر هستن. 

We are just passengers, on a train. We are all fading away. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فضای مجازیو کمتر کنین، باور کنین نصفش اداست، ببینین کی ها تو روز زمان دارین به شکل منظم هر روز حتی ی ...

من روزی 3 ساعت حداقل میخونم ولی فکرمیکنم باید به 8 تا 9 دیگه برسه ... 

2728

همینکه صبح پاشی فکر ناهار باشی تا ظهر بخونی بعدناهار درست کنی بعد بکارخونه و اینا برسی و ظهرم کمی استراحت کنم عصر بشه بتونم بخونم یه 2 ساعتی دوباره  که باز برم شام درست کنم... که اینا واسه وقتیه که کار خاصی مثلا خرید یا تمیز کاری خاصی تو خونه نداشته باشم ..  واقعا مجردی از هفت دولت ازاد بودم و نمیدونستم..

[QUOTE=139090965]ببخشین برا ارشد علوم پزشکی حتما لیسانست هم باید علوم پزشکی باشه؟[/QUOTاره باید مرتبط باشه تو دفترچه هم میگن چ رشته هایی میتونن چ ارشدهای خاصی بدن

من روزی 3 ساعت حداقل میخونم ولی فکرمیکنم باید به 8 تا 9 دیگه برسه ... 

چه رشته ای؟

ای بی خبر از حال بیمارم...رفتیُ خود را به که بسپارم؟باور نکردی حرف قلبم را... آرام‌جانم دوستت دارم....دوستت دارم💔 دردت ،به قلبُ روح و جانم زد...عشقت فقط زخم زبانم زد...جاااانم تو بودی ،زندگی بو برد...آخر تو را برد و به جااانم‌زد...تو رفتیُ شد روزگارم سیاااه،منم آنکه ماند ،منتظر چشم به راه،چه ماند از دلم؟ غیر ازاین اشک و آه
بیهوشی

بجای خوندن جزوهای مختلف برو تستای 10سال گذشته مربوط به رشتتو بخون حتما قبول میشی

ای بی خبر از حال بیمارم...رفتیُ خود را به که بسپارم؟باور نکردی حرف قلبم را... آرام‌جانم دوستت دارم....دوستت دارم💔 دردت ،به قلبُ روح و جانم زد...عشقت فقط زخم زبانم زد...جاااانم تو بودی ،زندگی بو برد...آخر تو را برد و به جااانم‌زد...تو رفتیُ شد روزگارم سیاااه،منم آنکه ماند ،منتظر چشم به راه،چه ماند از دلم؟ غیر ازاین اشک و آه