2733
2734
عنوان

خيلي ناراحتم ☹️ ... فقط ميتونم اينجا بگم چي شده 😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1538 بازدید | 92 پست
شوهرم ميگه تو بهش گفتي منم گفتم الان ميگه ميخوام ميخوام  الان از شوك بهش زنگ زدم فقط ميخنديد م ...

حتما زنه تهدیدش کرده.شاید زنه پیشش بوده که با خنده جوابتو داده.اون هنوز بچه اس.

با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهرمم انقد عصبانيه ميگه حق نداري دخالت كني تو يه بار باهاش حرف زدي 

به نظر منم نگو یک درصد یک درصد احتمال بده قبول نکنه و مشکلاتش تو خونه بیشتر بشه حالا حالا ها هم براش خواستگار نیاد به خدا بر میگرده بهت میگه تقصیر تو بوده ول کن بابا به قول شوهرت تو یبار بهش گفتی صلاح مملکت خویش خسروان دانند بذار بره شوهر کنه

آره منم همينو دارم ميگم ولي هيچ كس به من گوش نميده هميشه همين طوره بعد كه به حرفم ميرسن ميگن فاطمه گ ...

ببخش ولی تف به گور پدر پسره اولا دوما ...واسه داداش و پدر بی وجودش و خااااک برسر اون نامادری ....

کاربری مال ۲ نفر بوده است تاپیک های قبلی که در باره فرزند و و همسر بوده برای شخص دیگری و من بعد آن برای یک نفر دیگه میباشد❤
2731
نکنیا شده از رو جنازت رد بشن بدبخت میشه بیچاره میشه بذار درسشو بخونه بره دانشگاه خودشو به ی جایی برس ...

اولش ميكفت ميخوام درس بخونم درس بخونم نميدونم يه دفعه چي شد رفت با زن باباش شهر زن باباش يه دفعه قبول كرد به شوهرم ميگم نكنه چيز خورش كردن ميگه كي مياد اينو چيز خور كنه 

💕 يارب نظر تو بر نگردد💕
بخدا بهش گفتم بعدا پشيمون ميشي نميفهمه 

شوهرتو یجوری راضی کن پشت خواهرشو بگیره از معایب ازدواج تو سن کم بگو بگو استعداداش کور میشه بذاره بره دانشگاه به ی جایی برسه هنوز نوجوونه

فقط 7 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
ببخش ولی تف به گور پدر پسره اولا دوما ...واسه داداش و پدر بی وجودش و خااااک برسر اون نامادری ....

پدرشوهرم من تعجب ميكنم چطور قبول كرده فقط ميدونم همه دهناشون كه مخالف بود همه انگار قفل شده 

💕 يارب نظر تو بر نگردد💕
اولش ميكفت ميخوام درس بخونم درس بخونم نميدونم يه دفعه چي شد رفت با زن باباش شهر زن باباش يه دفعه قبو ...

اون الان تحت فشاره فقط میخواد راحت بشه تن به همچین ازدواجی داده ۱۵ سالگی ظلمه واقعا

گناه داره

فقط 7 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
2738
شوهرتو یجوری راضی کن پشت خواهرشو بگیره از معایب ازدواج تو سن کم بگو بگو استعداداش کور میشه بذاره بره ...

بخدااا همه اينا رو گفتم فقط برام اين ميفرسته 👈🏻🥴

💕 يارب نظر تو بر نگردد💕
پدرشوهرم من تعجب ميكنم چطور قبول كرده فقط ميدونم همه دهناشون كه مخالف بود همه انگار قفل شده 

زیر شر اون زن بابای شوهرته👌شکککک نکن خوب ساست بازی و بلده کار خودشه

کاربری مال ۲ نفر بوده است تاپیک های قبلی که در باره فرزند و و همسر بوده برای شخص دیگری و من بعد آن برای یک نفر دیگه میباشد❤

عزیزم شما الان تنها کاری که میتونی بکنی اینه که راضیش کنی بره مشاوره

یع مشاور خوب پیدا کنی 

و بفرستیش مشاوره

و به مشاور هم درباره داماد بگید

و از مشکلاتی که توی نی نی سایت برای اینهمه دوستان پیش اومده که میان میگن میخواین طلاق بگیریم بگی

ایشون الان کمبود محبت داره و از شرایطی که توش هست ناراضیه وفقط میخواد خلاص بشه از این اوضاع

باشوهرتونم از راه محبت و دلبری وارد صحبت بشید که تاثیر گذار تر باشه

اون الان تحت فشاره فقط میخواد راحت بشه تن به همچین ازدواجی داده ۱۵ سالگی ظلمه واقعا گناه داره

بخدا من ميگم زير سر اين زن بابائه هست چند وقت قبل هم دعواشون شده كه پدرشوهرم كلي طلا خريده براي خواهرشوهرم بخاطر همين 

💕 يارب نظر تو بر نگردد💕
خوبی که از حد بگذرد نادان خیال بد کند...  شما وظیفتو انجام دادی دیگه بقیش با خودشه متاسفانه ق ...

ميفهمه كه من خيلي دوسش دارم بخدا بخاطرش همه كاري كردم حتي شده با زن بابائه بد شدم چون پشتش در اومدم با اينكه ميتونستم مثل اون جاريام چاپلوسي كنم 

💕 يارب نظر تو بر نگردد💕
2706