2737
2734
عنوان

کرونا بدون دارو خوب میشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4215 بازدید | 93 پست
جواب آزمایش خون نرماال بود؟ همون انتی بادیو کوید یا crp

اونو ندادم به نظرت واجبه تس رو بدم می خواستم تو خونه انجام بده یارو امپول رو کرد تو دستم اصلا خون نیومد یخورده ترسیدم گفتم انجام نده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اونو ندادم به نظرت واجبه تس رو بدم می خواستم تو خونه انجام بده یارو امپول رو کرد تو دستم اصلا خون نی ...

تو خونه اومدن تست بگیرن نذاشتین ینی! من رفتم ازمایشگاه با همه علایمش منفی شد اونم ی ماه پیش هزینش بالاس وگرن دوباره انجام میدادم من هنوزم  علایم دارم شما دارو مصرفدنکردین اصلا؟ من آزیترو با دوتا آمپول همون ی ماه پیش استفاده کردم ولی تا الانم خوب نشدم دیشبم رفتم باز دوتا آمپول نوشت برام 

2731
دارو بهت داد؟

ن دیگ همین دوتا آمپول تا مسکن استامینومفن داخل سرم... دارو ک گفتم فقط آزیترو اونم هیچ اثری نداشت ده تا 500 خوردم حس میکنم ضعیفترم کرده البت قبلا هم همین دوتا امپول زده بودم.. شما غذاتون چطریه چربی شیرینی میخورین؟ 

ن دیگ همین دوتا آمپول تا مسکن استامینومفن داخل سرم... دارو ک گفتم فقط آزیترو اونم هیچ اثری نداشت ده ...

نه اصلا چربی نخوردم حتی سه ماه قبلش که فقط درد قفسه سینه رو داشتم منظورم ماه اسفنده فکر کردم قلبمه چون تنگ نفس نداشتم بخاطر همون رعایت میکردم و غذای خیلی چرب نمی خوردم بعدش یک ماه پیش که بهم گفتن مشکوک به از اون موقع تا الان فقط سوپ و میوه جات میخورم

2738
تو خونه اومدن تست بگیرن نذاشتین ینی! من رفتم ازمایشگاه با همه علایمش منفی شد اونم ی ماه پیش هزینش با ...

نه دوبار آمپول رو کرد تو رگم خون نیومد من از امپول اصلا نمی ترسم ففط از خون بدم میاد بخاطر همون گفتم دیگه نزنه.

این دکتره چه آمپولایی برات نوشت؟

نه اصلا چربی نخوردم حتی سه ماه قبلش که فقط درد قفسه سینه رو داشتم منظورم ماه اسفنده فکر کردم قلبمه چ ...

منم چربی نمخورم غذامم آش و میوه جاته تخم مرغ آبپز نون گاهی میخورم برنج بدون چربی...مایعات چای اینا

ببخشید شما پیش یه دکتر خوب رفتین؟

والا دکترای اینجا رو زیرو رو کردم همشودکتر دیشبمم کشیک بیمارستان بود تو درمانگاه ک عکس گفت مشکلی نداره درحالی ک مشخصه عفونتش امپول داخل سرمی داد دیشب زدم یکیم امروز باید بزنم 

توروخدا برو سی تی اسکن بده بابا م کسی نفهمید هردکتری رفت گفتن سرماخوردگیه نفس تنگیش کم بود  همه ...

عزیزم باباتون بعد چند وقت حالشون بد شد؟ اگ همون اول دکترا تشخیص میدادن باباتون شاید این حال نمیشد منم خیلی وقته هر دکتری میرم ن دارو خوبی میدن هیچی میترسم منم ی وقت سراز ای سی یو دربیارم ولی بعضیا دکتراشون با کوچکترین سردردی تشخیص میدن بیماریو 

2706