2733
2734
عنوان

نشون بارداری😢

| مشاهده متن کامل بحث + 933 بازدید | 88 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چرا ب شوهرت نگفتی با همین قرصی که اسمشو گفتی؟درد داشت؟چیجوری بود میشه بگی 

دردش خیلیه

ازپریودی بدتر

اره باقرص سایتوتک

به هیشکی نگفتم چون مجبوربودم....بدترین روزای زندگیم بود

فکرلمس کردن دستات یه سرانجام محاله......💔.کاش بیای بخوابم قسم میخورم برای همیشه بخوابم..............
دردش خیلیه ازپریودی بدتر اره باقرص سایتوتک به هیشکی نگفتم چون مجبوربودم....بدترین روزای زندگیم بو ...

وای خیلی خونریزی کردی؟چرا ب شوهرت نگفتی میشه بگی ببخشیدا من خیلی استرس دارم الان چنتاشو خوردی 

و اغوشت گرم ترین گناه عمرم بود♡:)
2738
الان یعنی بارداری؟؟بعدشم چرا ترس؟؟ته تهش اینه ک محرم همین کسی نمیتونه چیزی بگه

خب شوهرم نمیذارع سقط کنیم مام ملوم نی کی عروسی کنیم پول نداریم

وای خیلی خونریزی کردی؟چرا ب شوهرت نگفتی میشه بگی ببخشیدا من خیلی استرس دارم الان چنتاشو خوردی 

بابد اول دوتا بذاری زیرزبونت دوتا بذاری تو واژن

من با 4تای اولی شروع کردم ب خونریزی دوساعت بعدش دوتا گذاشتم زیر زبونم با درد وحشت ناک سقط شد.....دوسانت بقایا برام مونده.دیگ خسته ام خیلی نمیدونم اینوکجای دلم بذارم

فکرلمس کردن دستات یه سرانجام محاله......💔.کاش بیای بخوابم قسم میخورم برای همیشه بخوابم..............
دردش خیلیه ازپریودی بدتر اره باقرص سایتوتک به هیشکی نگفتم چون مجبوربودم....بدترین روزای زندگیم بو ...

عزیزم خیلی ناراحت شدم که اذیت شدی ولی لطفا پستت رو پاک کن

شریک گناه کسی نشو

به امید روزی که کرونا نابود شه 😇یک عدد معتاد به نی نی سایت   
خب شوهرم نمیذارع سقط کنیم مام ملوم نی کی عروسی کنیم پول نداریم

وای من باورم نمیشه اخه چجوری هم بکلرت داری هم پریود شدی و حامله ای؟؟خب بابای بچه میگه نگهش دار خودش خرجشو لابد میده دیگه.بعدم میتونین با این شرایط یه جشن کوجولو بگیرین برین سر خونه زندگیتون

هر جا تاپیک لاغری بود منم تگ کنین لطفا.ممنون میشم .
عزیزم خیلی ناراحت شدم که اذیت شدی ولی لطفا پستت رو پاک کن شریک گناه کسی نشو

توروخدا ولم کن

چطور پاک کنم

وای من باورم نمیشه اخه چجوری هم بکلرت داری هم پریود شدی و حامله ای؟؟خب بابای بچه میگه نگهش دار خودش ...

خخخ نمیگم ک حااملم دیونه میترسم حاملع باشم اخع شکمم گنده شده دفه پیشم کمتر از همیشه خون ازم رف

2706