2726
عنوان

کسی سوید .سوییس .هلند یا دانمارک زندگی میکنه یا این زبانا رو

| مشاهده متن کامل بحث + 1471 بازدید | 27 پست
منم الان که المانیو شروع کردم تشابه کلماتش با انگلیسی باعث شده بهتر یاد بگیرم.کل لنگ زدم رو ارتیکل و ...

به نظرم اگه هدفت مشخص نیست روی انگلیسیت کار کن . وقتی قطعی شد که کجا میری بعد بشین زبان اونجا رو بخون 

از چه طریقی میخوای بری؟

به نظرم اگه هدفت مشخص نیست روی انگلیسیت کار کن . وقتی قطعی شد که کجا میری بعد بشین زبان اونجا رو بخو ...

برای انگلیسی آیلتس 7 دارم

مهاجرت تحصیلی .الویتم آلمانه که تحصیل رایگانه.قصدم اینه بدون کالج مستقیم وارد رشته پزشکی بشم .فعلا دارم رزومه مو تکمیل میکنم .اینجا پزشکی میخونم دانشجو های المان بهم گفتن اگه لیسانس یه رشته ی علوم پایه مرتبط داشته باشم شانسم برای پذیرش مستقیم بیشتره

اگر برای المان موفق نشدم .اتریش و دانمارک و هلند به ترتیب 

حالا که اومدی امضامو بخونی میشه برای بهبودی بیماریم دعا کنی؟هشت ساله درگیرشم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برای انگلیسی آیلتس 7 دارم مهاجرت تحصیلی .الویتم آلمانه که تحصیل رایگانه.قصدم اینه بدون کالج مستقیم ...

به به موفق باشی. 

اگه پزشکی هستی که زبان خیلی مهمه.

. ایشالا همون آلمان جور بشه که از لحاظ هزینه ها خیلی به نفعته

به به موفق باشی.  اگه پزشکی هستی که زبان خیلی مهمه. . ایشالا همون آلمان جور بشه که از لحاظ هز ...

بله باید حداقل بی 2 داشته باشیم برای پذیرش.

خیلی ممنون.هم چنین  

2728
برای انگلیسی آیلتس 7 دارم مهاجرت تحصیلی .الویتم آلمانه که تحصیل رایگانه.قصدم اینه بدون کالج مستقیم ...

من لیسانس پرستاری رو شنیدم برا پذیرش

علوم پایه رو نشنیده بودم

واقعا موثره؟

آخر بدمَد صبح امید از شب من... ——> بعد از چند سال اومدم بگم که بالاخره دمید! جوری که هیچوقت فکرشو نمیکردم
من لیسانس پرستاری رو شنیدم برا پذیرش علوم پایه رو نشنیده بودم واقعا موثره؟

بله البته فقط این نیست .ریز نمرات بالا و مدرک زبان و مقاله isiاینا شانسو میبرن بالا .

بودن کسایی که با میانگین نمرات  دانشگاهی یک ممیز صفر و یک ممیز یک هم نتونستن مستقیم وارد دانشگاه شن مجبور شدن دوباره کالج بخونن

من هلند زندگی می کنم  ببین هلندی و آلمانی شباهت زیاد دارن . خود هلندی ها اکثرا آلمانی رو متوجه ...

ای وای چه کاربر قدیمی:)

تونستید انشالله آفیس و  یاد بگیرید؟

اگر تمامت را به خلق نشان بدهی تا آخر عمر چک سفید امضا خواهی کشیدو اگرخودت را نشناسے ،تا ابَد طعم تنهایے را خواهے چشید،و اگر قانون خودت را نداشتہ باشے  بَردگے مدرن را تجربه خواهے کرد.به هیچکس جز خودت وابسته مباش. ،هَرماندنے خوب نیست ،گاهے بایَد مسیر را تغییر داد  ، رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با آمدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا میدانم که انسان خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها💞💞.. اگر به غیر ازخدا به شخص غیر از او امیدوارشوی  خدا از همان شخص تورا نا امید می‌کند. 💗💗💗خدای من بهترین هرچی ازش  ازته دل خواستم و براورده کرد  اما دیر❤❤❤
من هلند زندگی میکنم تفاوت آلمانی و هلندی مثل فارسی و عربیه از زمین تا آسمون 

عزیزم عذر می خوام از لحاظ درمانی ، هلند در چه سطحیه؟

روی این قفل نوشتند دعا می خواهد / من سپردم به خودش هرچه خدا می خواهد...  
عزیزم عذر می خوام از لحاظ درمانی ، هلند در چه سطحیه؟

منظورتون از در چه سطحی هستش رو متوجه نمیشم

هرکسی باید اینجا دکتر خانوادگی داشته باشه 

برای هر چیزی هم اول آدم باید با دکترش صحبت کنه و دکتر اگر احتیاج بدونه ارجاع میده به متخصص یا دکتر های دیگه 

از نظر دارویی هم که بدون تجویز دکتر تقریبا هیچ دارویی نمیشه گرفت 

تنها چیزی که من دیدم مسکن هست که میشه آدم خودش بگیره 

Instagram📷me_in_netherlands