2737
2734

از نظر خونه داری شیک پوشی حرف زدن 

خدایا ببخش که هر وقت صدات کردم همه چی ازت خواستم جز خودت ... 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خواهر شوهرم

یه جوری حرف میزنه و لباس میپوشه انگار همش جلوی دوربینه

وزن شروع: ۷۹😣 -  وزن فعلی: ۶۰🤗 -  وزن هدف: ۵۷😍 ⁦قد: ۱۶۱ ❤️⁩ من به دنبه هایم وعده آب شدن داده ام...😁⁦❤️⁩  یه بار برای همیشه تصمیمت رو بگیر و تا تهش برو... نمیشه هرچی که دلت خواست بخوری و انتظار داشته باشی صبح عدد دلخواهت رو روی ترازو ببینی... نمیشه تو یخچالت همیشه شیرینی خامه ای باشه و وقتی میری جلو آینه از هیکلت لذت ببری... نمیشه اندازه دو نفر بخوری و به سایز یه نفر لباس بخری... همین الان شروع کن... با یک اراده قوی... اینطوری میشه که بعد یه مدت صبح به عشق وزن کردن خودت و دیدن هیکلت جلو آینه از خواب بیدار میشی...😍😍😍
2728

من خودم یکی از خانومای فامیل ....به قدر ی خونه زندگیش تمییزه ادم دلش نمیاد پا بذاره رو فرشاش ...همیشه مرتب و اتو کشیده و فوق العاده با سلیقه 

2738

با سلیقه ترین زنی که می شناختم و مجذوب ظرافت حرکاتش و زیبایی خودش و تمیزی خونه اش شدم، دوس دختر شوهرش یه روز بهش زنگ زد گفت واسه چی تو این زندگی موندی؟   

هوای خوب مثل زن خوب استهمیشه نیست. ..زمانی هم که هست, دیرپا نیست.مرد اما پایدار تر است.اگر بد باشد, می تواند مدت ها بد بماند و اگر خوب باشد, به این زودی بد نمی شود اما زن عوض می شود با بچه, سن, رژیم, حرف, ماه, بود و نبود آفتاب, وقت خوش...زن را باید پرستاری کرد با عشق،حال آن که مرد می تواند نیرومند تر شود اگر به او نفرت بورزند
با سلیقه ترین زنی که می شناختم و مجذوب ظرافت حرکاتش و زیبایی خودش و تمیزی خونه اش شدم، دوس دختر شوهر ...

واااااااااای

2706