2726
عنوان

هروقت باشوهرم بحثم میشه

400 بازدید | 18 پست

قهر میکنه حرف نمیزنه جدامیخابه جواب نمیده مقصرمنم زودرنج و عصبی ام اینو خودم قبول دارم ولی دیروز دعوامون شد گفتم حتما بیاد باز مث همیشه س ولی برعکس کلی خوراکی برام خریده بود وسایل پیتزا گرفده بود اومدو ماچم کرد

چرا؟😐 جنی شده بنظرتون؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

داره بهت خيانت ميكنه عذاب وجدان گرفته خواسته خودشو اروم كنه

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 

معلومه دوست داره 

منم اونروز با شوهرم بحث کردم زد بیرون وقتی اومد یشاخه گل و شیرینی آورد خودم خجالت کشیدم واقعا😐

داری میای قدمت رو چشامون قلب مامان و بابا😍😘میشه برای سلامتی قندعسلم صلوات بفرستید😊دوستون دارممممم....

باهم مهربون باشین منم همسرم قهر میکنه ولی بازم من گذشت میکنم همیشه به این فکر میکنم اگه رفتش بیرون و زبونم لال اتفاقی براش افتاد چی میشه نمیخوام قهر باشیم

من یک زنم به زن بودنم افتخار میکنم چون به مادرم افتخارمیکردم و خواهم کرد شاید مادرم سواد نداشت ولی برای من دانشمندی بود که قلق رموز زندگی را میدانست شاید مدرک علوم ریاضی نداشت اصلا تا به حال دست به قلم نشده بود ولی عجیب در مخارج خانه تبحر داشت اصلا چه میدانست واکنش شیمیایی چیست ولی دمای پخت و زمان پخت رو به خوبی میدانست علوم عرفان راهم نگویم که هنوز تسبیحش در صندوقچه خاطراتم بوی دستانش را میدهد خیلی دوست داشت باسواد شود ولی نشد امااز نظر من علوم را به خوبی فراگرفته بود آری زن ها همین هستندگرچه الان در کنارم نیست و هرروز دلتنگش هستم ولی قول دادم من باسواد شوم ازآن سوادهایی که مادرم دوست داشت

اگه اینجوریه کاش همه جنی بشیم،دعوا نباشه،تلافی نباشه🤗

صدای برفو دوست دارم,آره برف صدا داره,مثل صدای روزایی که میگذرن,یه خروار برف میشینه با اون بیصداییش,یه عالمه روز و شب از سر میگذرونیم با اون بیصداییش........تو بمونی آخرش برام,,,تو بمونی برفو دوست دارم.... 
2706