2726
عنوان

سوال مهم آي وي افي. لطفا كمك كنيد

413 بازدید | 81 پست

سلام دوستان عزيزم. من قراره آي وي اف كنم به خاطر همين دكترم بهم گفت يك ماه  ال دي بخورم ولي تو اين يك ماه همش لكه قهوه اي داشتم. قرار شد از موقع پري آمپولهامو شروع كنم. الان دو روزه ال دي رو قطع كردم ولي همچنان ترشح قهوه اي دارم. سوالم اينه كه اين ترشحات قهوه اي پري حساب ميشه يا نه؟ از نظر خودم شروع خونريزي شروع پري هست.ميخواستم نظر شمارو هم بدونم. ممنون ميشم كمكم كنيد.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
برو دکتر خب ...منم این ماه شروع میکنم ال دی خوردن تا وارد سیکل بشم

پريروز دكتر بودم گفت ترشحات قهوه اي به خاطر قرص ال دي هست و طبيعيه. گفت قرصو كه قطع كني يكي دو روز بعد پري ميشه ولي الان دو شبه قطع كردم همچنان ترشح قهوه اي دارم

در مورد پريود دكترا ميگن خونريزيتون هر وقت شبيه پريود هميشگيتون شد از اون روز پريودتون حساب ميشه لك ...

ممنون عزيزدلم از پاسخت. خودمم همين حدسو ميزدم ولي ميخواستم نظر دوستامم بپرسم. خيلي لطف كردي كه جواب دادي♥️

پريروز دكتر بودم گفت ترشحات قهوه اي به خاطر قرص ال دي هست و طبيعيه. گفت قرصو كه قطع كني يكي دو ...

تا ۴شب عادیه ...فردا پریود میشی دیگه ....

انشالله ک بادفعه اول باردارشی ....

مشکلتون چیه؟من خیلی استرس دارم نمیدونم چرا 

من به همه ارزوهام زود زود میرسم بگو آمین 
تا ۴شب عادیه ...فردا پریود میشی دیگه .... انشالله ک بادفعه اول باردارشی .... مشکلتون چیه؟من خیلی ا ...

مرسي عزيزم. ايشالا. البته من مشكل اندومتريوز و ذخيره كم تخمدان دارم. بايد بعد پانكچر لاپرا بشم. چرا استرس داري عزيزم؟

يه سري بيماريها و آزمايشهاي هورموني كه جوابشون ايده آل نباشه و از همه مهمتر ناباروري كه يك سال ...

خب منم دو سال تو اقدامم خبری نیست مشکلی ام ندارم باید برم ای وی اف

خب منم دو سال تو اقدامم خبری نیست مشکلی ام ندارم باید برم ای وی اف

بريد دكتر آزمايش هاي هورموني و عكس رنگي بررسي ذخيره تخمدان براتون بنويسه تا مشخص بشه عزيزم

مرسي عزيزم. ايشالا. البته من مشكل اندومتريوز و ذخيره كم تخمدان دارم. بايد بعد پانكچر لاپرا بشم. چرا ...

نمیدونم دلم اشوبه ....بهش که فکر میکنم استرس میگیرم و عصبی میشم ...از تیر پارسال تاحالا منتظر ای وی اف همش عقب میوفته واسه همین اینطوری شدم 

من به همه ارزوهام زود زود میرسم بگو آمین 
2706