2737
2734

به مشاوره میگم منو کتک زده انکار میکنه میگم بد دهنه انکار میکنه اما اون به مشاوره ایرادات منو میگفت من گردن میگرفتم بعد من از اتاق رفتم بیرون کلی بدگویی منو کرده بود به ناحق سر مسائلی که قبلا تو گذشته حل شده بود. 

و تازه بدتر وقتی اومدیم بیرون با هم دعوامون شد بهش میگم تو چرا انکار میکنی به مشاوره میگه من قربون صدقش میرم و میگم ببخشید این الکی با من دعوا میکنه انگار من مریض روانیم 

همکاری نمیکنه تو مشاوره. 

وای خدا چقدر پشیمونم که برگشتم. 

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. 

اگه مشاور حاذق باشه خودش متوجه میشه که کی انکار میکنه و کی حقیقت رو میگه‌.

مشاور چی بهتون گفت و چه توصیه ای کرد؟

آنجا که راه نیست خداوند راه می گشاید(۴۰۲)♡خداوند روزی رسان بی حساب من است(امضا۴۰۱)♡همه میخوان برن بهشت بدونه اینکه مرگ رو تجربه کنن!!پس اگه خواهانِ بهشتیِ اهدافتی باید مرگ کارای بیهودتو بپذیری!(امضا۴۰۰)♡لا حول و لاقوه الا بالله العلی العظیم.♡عزیزم عکستو نذاراینجا امنیت نداره.شماییکه تا یه نفر میخوادعکس بذاره میگی بذاربذار یه لحظه فکر کن(بلانسبت استارترهای محترم)طرف عکس خودش نباشه و بخواد باطرف دشمنی کنه و عکس یه نفرو تو سایت پخش کنه.حتی اگه پاکشم کنه هزاران نفر خواننده ی خاموشِ گوگل هستن که میتونن شات بگیرنو ادامه ی ماجرا.....پس خواهشا حواستون جمع باشه.(شاید برایِ شما هم اتفاق بیوفتد👍).خودت باش مگه خودت چشه؟!!😎(امضا۹۹)- هذا من فضل ربی❤🌹(امضا۹۸)        قضاوت نکن گلم.قضاوت نکن عشقم.قضاوت نکن عزیزم.قضاوت نکن خواهرم .کلا قضاوت نکن.  (امضا۹۷)-                         تصمیم گرفتم دیگه تو زندگیه خودم، دخالت نکنم!دوستان زحمتشو میکشن  (امضا۹۶)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
اگه مشاور حاذق باشه خودش متوجه میشه که کی انکار میکنه و کی حقیقت رو میگه‌. مشاور چی بهتون گفت و ...

هیچی به من میگفت خب تو این کارو کردی مقصری شوهرمم بل می‌گرفت میگفت دیدی تو رو مقصر کرد ای حرصم گرفت یعنی. 

مشاور زن بود نه ؟

بله اما خداییش خیلی از من طرفداری هم کرد مثلا شوهرم گفت زنم تو دعوا به خانواده ها زنگید اونم گفت باید میزده وقتی تو پناهش نیستی. 

روش نشده بگه چه مرد مزخرفیم !!خواسته خودش موجه نشون بده!!!بگو نمیخوای تغییر کنی چرا میایم مشاوره؟؟

نه وقت خودت بگیر نه من نه مشاور

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏
هیچی به من میگفت خب تو این کارو کردی مقصری شوهرمم بل می‌گرفت میگفت دیدی تو رو مقصر کرد ای حرصم گرفت ...

حالا واقعا شما تو اون موضوع مقصر نبودی و به ناحق حق رو به شوهرتون داد؟

آنجا که راه نیست خداوند راه می گشاید(۴۰۲)♡خداوند روزی رسان بی حساب من است(امضا۴۰۱)♡همه میخوان برن بهشت بدونه اینکه مرگ رو تجربه کنن!!پس اگه خواهانِ بهشتیِ اهدافتی باید مرگ کارای بیهودتو بپذیری!(امضا۴۰۰)♡لا حول و لاقوه الا بالله العلی العظیم.♡عزیزم عکستو نذاراینجا امنیت نداره.شماییکه تا یه نفر میخوادعکس بذاره میگی بذاربذار یه لحظه فکر کن(بلانسبت استارترهای محترم)طرف عکس خودش نباشه و بخواد باطرف دشمنی کنه و عکس یه نفرو تو سایت پخش کنه.حتی اگه پاکشم کنه هزاران نفر خواننده ی خاموشِ گوگل هستن که میتونن شات بگیرنو ادامه ی ماجرا.....پس خواهشا حواستون جمع باشه.(شاید برایِ شما هم اتفاق بیوفتد👍).خودت باش مگه خودت چشه؟!!😎(امضا۹۹)- هذا من فضل ربی❤🌹(امضا۹۸)        قضاوت نکن گلم.قضاوت نکن عشقم.قضاوت نکن عزیزم.قضاوت نکن خواهرم .کلا قضاوت نکن.  (امضا۹۷)-                         تصمیم گرفتم دیگه تو زندگیه خودم، دخالت نکنم!دوستان زحمتشو میکشن  (امضا۹۶)
2706