2703
2553
عنوان

شوهر زودرنج

1181 بازدید | 29 پست

بچه ها سلام یسوال .میخوام بدونم شما چی میگید

پدر من امروز رفتن پیش نامزدم که یه ناهاری باهم بخورن و حرف بزنن .نازدم امروز ماشینشون خراب شد و کلی عصبی بودن خیلییییی.اما به پدرم نگفت و پدمم رفت اونجا .خب باهاشون سرد بود و اون احترامی که باید رو نذاشت بنظرم .

پدرم ناراحت شد بیشتر برای من ترسید و ساعت ۳ اومد خونه .نامزدم ساعت ۶ زنگ زد بهم و حالش به نسبت خوب بود و گفت که امروز پدرت اومد من اینجوری شدم عصبی بودم خیلی چرت و پرت میگفتم.الان که حالم خوبه حیف که نیست .

الان من بهش گفتم خوب شما یه زنگ بزن از دل بابام در بیار این گفت نه گفتم چه اشکالی داره خب راه دوری نمیره بعد یهویی گفت میگم نه دیگ الان حوصله ندارم انقدر بدم میاد از این اخلاقت هی میگی زنگ بزن .بعد گفت من میخوام برم منم بدون هیچ حرفی گفتم خداحافظ

الان بنظرتون من چه برخوردی باید با ایشون داشته باشم .فردا قراره برم پیشش

من کلا به مردای زودرنج تو دلم میگم نازبشن😁

ولی تو ظاهر هیچی عادی برخورد میکنم.

من یک زن مطلقه هستم،به شجاعتم افتخار میکنم تا در زندگی ای که ارزشم حفظ نمیشود باقی نماندم.مهریه ات آب هم باشد قاضی قسط بندی اش میکند،فقط عمر تو،لبخند و عشق و جوانی و زیبایی و روح تو است که نقد در گرو آنان است تا اهرمی باشد برای گفتن مهرم حلال جانم آزاد!لطفا قبل از ازدواج از کلیه شرایط حقوقی خودتون اطلاعات بدست بیارید و حق طلاق رو بصورت محضری بگیرید و امیدوارم هیچوقت ازش استفاده نکنید😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

بهش بگو 

من به ادم هایی که حتی تو عصبانیت هم احترام بزرگترهارو نگه میدارن ارزش زیادی قائلم ....

با دلخوری و کنایه نه ... با احترام و اعتماد ب نفس بگو و دیگه چیزی نگو ! ، 

شما برای پدرت توضیح بده و بگو شرایط رو، و اینکه از روش نشده به پدرتون بگه، به شما گفته و ناراحته

شوهر منم زود رنجه، خانواده ی من اخلاقش رو میدونند خیلی مراعاتش رو میکنند، اما جالبه خانواده ی خودش نه مراعات نمی کنند 😂😂😂

این اکانت حذف شده است
میشه بیشتر توضیح بدی؟

عزیزم مردای ایرانی یه غرور کاذبی اکثرشون دارن.

شوهر شماهم مستثنا نیست.

باید به مرور رگ خوابشو بدست بیاری عزیزم.

من یک زن مطلقه هستم،به شجاعتم افتخار میکنم تا در زندگی ای که ارزشم حفظ نمیشود باقی نماندم.مهریه ات آب هم باشد قاضی قسط بندی اش میکند،فقط عمر تو،لبخند و عشق و جوانی و زیبایی و روح تو است که نقد در گرو آنان است تا اهرمی باشد برای گفتن مهرم حلال جانم آزاد!لطفا قبل از ازدواج از کلیه شرایط حقوقی خودتون اطلاعات بدست بیارید و حق طلاق رو بصورت محضری بگیرید و امیدوارم هیچوقت ازش استفاده نکنید😘
2714
شما برای پدرت توضیح بده و بگو شرایط رو، و اینکه از روش نشده به پدرتون بگه، به شما گفته و ناراحته شو ...

اره گفتم بابام گفت اشکالی نداره اما تورو ناراحت نکنه من برای آینده تو نگران میشم 

ذهن نامزدت بخاطر ماشین درگیر بود با، بابا درست رفتار نکرد

حالا ماشین ک درست شده

ذهنش درگیرهه رفتارش با بابا هه 

توهم که گفتی زنگ بزن و اینا 

حالا با تو بد برخورد کرده

اقایون هر مشکلی داشته باشن دوست دارن خودشون درستش کنن 

ب نظرم در حد یه پیشنهاد ب حل کردن مشکلاتش ، بیشتر نظر نده چون احساس بدی  ک پیدا میکنن هیچ باهات هم بد برخورد میکنن 

فقط بهش بگو از رفتار دیروزت باه من یکم دلخور شدم

چجوری کار کنم من اصلا بلد نیستم 

وقتی پیش هم باشین از هم الگو میگیرین 

بعدشم نامزدت که حرف بدی به بابات نزده مگه زده؟

خودت بهش بگو احترام خانوادمو تحت هر شرایطی داشته باش تا احترام ببینی

عزیزم مردای ایرانی یه غرور کاذبی اکثرشون دارن. شوهر شماهم مستثنا نیست. باید به مرور رگ خوابشو بدست ...

اره دقیقا .بچه ها من اصلا سیاست بلد نیستم .چیکار کنم که باعث بشه به حرفم گوش بده ؟هر چی میگم ناراحت نشه ؟

چجوری از ناراحتی هایی که دارم نسبت بهش بگم ولی غرغرو حساب نشم؟

2706