2733
2734
عنوان

جاری

679 بازدید | 70 پست

مادرشوهرم دختر خواهرش رو نامزد کرده صدبرابر من براش چیزمیز برد درصورتی که مراسم و شامی ک بابای من داد خیلی مجهز تربود خیلی دلم گرفته حس میکنم بهم بی احترامی شده دختره هم خیلی زبون درازی و بی ادبی به من میکنه انگار رییسه چون خالش اونو همه کاره میدونه واقعا دلم گرفته تو خانواده شوهرم همه بامن دشمنن و بهم حسادت میکنن حتی شوهرمم اینو حس کرده همه دوستام میگن چون ازشون سرتری تحمل ندارن خیلی دلم گرفته 

بامدادخمار      وزن ۸۱.۷۰۰        قد ۱۷۰

عزیزم چیزی که روش کنترلی نداری بهش فکر نکن

خودتو اذیت میکنی

من یک زن مطلقه هستم،به شجاعتم افتخار میکنم تا در زندگی ای که ارزشم حفظ نمیشود باقی نماندم.مهریه ات آب هم باشد قاضی قسط بندی اش میکند،فقط عمر تو،لبخند و عشق و جوانی و زیبایی و روح تو است که نقد در گرو آنان است تا اهرمی باشد برای گفتن مهرم حلال جانم آزاد!لطفا قبل از ازدواج از کلیه شرایط حقوقی خودتون اطلاعات بدست بیارید و حق طلاق رو بصورت محضری بگیرید و امیدوارم هیچوقت ازش استفاده نکنید😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بچسب به شوهرتو  زندگیت فاصلتم بیشتر کن فقط همیننن

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
عزیزم چیزی که روش کنترلی نداری بهش فکر نکن خودتو اذیت میکنی

چه جمله خوبی گفتین...این چیزارو میشنوم تا ۱ روز اروم میشم باز میریزم بهم

2738
چه جمله خوبی گفتین...این چیزارو میشنوم تا ۱ روز اروم میشم باز میریزم بهم

عزیزم،هرچی دوست داری تو نوت هات با تاریخ بنویس

وقتی میخواستی ی ذره ناراحت شی سریع بخون اونارو

من یک زن مطلقه هستم،به شجاعتم افتخار میکنم تا در زندگی ای که ارزشم حفظ نمیشود باقی نماندم.مهریه ات آب هم باشد قاضی قسط بندی اش میکند،فقط عمر تو،لبخند و عشق و جوانی و زیبایی و روح تو است که نقد در گرو آنان است تا اهرمی باشد برای گفتن مهرم حلال جانم آزاد!لطفا قبل از ازدواج از کلیه شرایط حقوقی خودتون اطلاعات بدست بیارید و حق طلاق رو بصورت محضری بگیرید و امیدوارم هیچوقت ازش استفاده نکنید😘
دقیقا مثل من منم خیییلی ناراحت میشم ولی دیگه میخوام بیخیال شم به درک

تاپیکاتو خوندم چه قدر دردت با من مشترکه جالب اینجاس منم خواهرشوهر ندارم😂

2706