2726
میگن مارک پیاری خوبه ولی من یه مارک استفاده کردم ک یادم نیس اسمش چی بود اونم خوب بود دوسال پیش 7 خری ...

ممنونم از راهنماییت گلم♥️

فق تو مارکاییکه معرفی کردین همه نامعلوم بود😁😁

خوشیها میتونن تکراری باشن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنونم از راهنماییت گلم♥️ فق تو مارکاییکه معرفی کردین همه نامعلوم بود😁😁

خخخخ اره چی بگم والا خودمم یادم نیس اون مارکه رو ک خریدم و خوب بودو ک دوباره بخرم چون پوست رو روشنتر هم میکرد

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 
2728
خخخخ اره چی بگم والا خودمم یادم نیس اون مارکه رو ک خریدم و خوب بودو ک دوباره بخرم چون پوست رو روشنتر ...

من دکتر ژیلا میزنم پوستمم چربه ولی زیاد راضی نیستم ازش ، میماسه رو پوستم ، وختی ام میزنم انگار پوستم عرق کرده

خوشیها میتونن تکراری باشن
من دکتر ژیلا میزنم پوستمم چربه ولی زیاد راضی نیستم ازش ، میماسه رو پوستم ، وختی ام میزنم انگار پوستم ...

اره دوست منم همینجور بود مشخص و بد بود 

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 
ضد آفتاب چی میزنین

من ضد افتاب نمیزنم هیچی ب پوستم نمیسازه زینک اکساید میزنم ولی برا یسری جوش میزنه 

برای مطالعه مقاله ترجمه شده معتبر درباره شیوه های از بین بردن جای جوش به این مقاله  مراجعه کنید

همینطور در این سایت  میتونید با جدید ترین مقالات در حوزخ مراقبت پوست و مو ترجمه شده از منابع معتبر خارجی آشنا بشید

و محصولات برند بیوآکوا رو با قیمت مناسب تهیه کنید.

نظرتون رو درباره مقالات و محصولات در سایتمون با ما به اشتراک بگذارید.

https://rangdoneh.com/