2737
2734
عنوان

خاستگارم گفتن نیاین

484 بازدید | 20 پست

امشب پدرم گفت ب خاستگارا کی بگم بیاید گفتن اگ میتونی جهاز بگیری همین امشب بگو بیان گفت من ی قاشق هم نمیگیرم گفتم پس هیچی.

اما بچه ها جریان این خاستگار خواهرش همکار خودمه من اصلا ازش خوشم نمیاد یجورایی دنبال زن شاغلن اصن پسره هم من ندیده خلاصه پدرش بدون اینک چیزی ب من بگن زنگ زدن ب پدرم.... منم واقعا دوس ندارم وارد همچین خانواده ای شم ی عمر تو خونه پدر داغون شدم دیگ تحمل ی مرد بداخلاق رو ندارم. خلاصه پدرخودم گفت جهاز نمیگیرم .. پسره شغلش عالی اما بچه ها همه همکارا میگن این خانواده فلانن من میترسم. ب نظرتون گفتن نیان گار خوبی کردم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
کاری ب جهاز ندارم بهانه ام بود چون پدرم رو شغل پسرع زوم کرده کاری ب هیچی دیگ نداره عمدا میدونستم جها ...

ببین اگه حس خوبی نداری بیخیال شو مخصوصا که از نظر اخلاق تعریفشو نمیکنن

کسی رو انتخاب کن که تمایل داشته باشی یک عمر هم بستر شما باشه. هم درد شما باشه. محرم رازت باشه. مرهم دردهات باشه. همفکر و مشاورت باشه. همکار و کمکت باشه. 

کسی که بخوای بابای بچت باشه. کسی که دستشو بگیری تو چشماش نگاه کنی و دوستش داشته باشی. کسی که صادقه. کسی که رازتو نگه میداره. کسی که امانتتو نگه میداره کسی که خانوادتو دوست داره. 

جهاز چیز مهمی نیست در مقابل انتخاب شوهر.

2706