2733
2734
هیچ قرصی از قرص متنفرم خطرناکه؟ خیلی میترسم از ریه هام باشه

خسته نباشی عزیزم‌ منم مثل تو بودم آخرا گریه میکردم وصیت میکردم🤣🤣رفتم آندوسکوپی التهاب و ورم معده داشتم الان چن ساله صبح قبل صبحانه لانزو میندازم شبم اذیت بشم بعد غذا فاموتدین

خسته نباشی عزیزم‌ منم مثل تو بودم آخرا گریه میکردم وصیت میکردم🤣🤣رفتم آندوسکوپی التهاب و ورم معده د ...

اونو ک میدونم معدم کلا عصبیم هس باید عاروق بزنم ک بازشه نفسم 

اما این سنگینی رو روده هامم حس میکنم

قبلا اخه راه میرفتم بهتر میشدم

نفسم هایلین💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

[QUOTE=139089002]اونو ک میدونم معدم کلا عصبیم هس باید عاروق بزنم ک بازشه نفسم  اما این سنگینی رو روده هامم حس عزیزم برو دکتر میبینی اذیت میشی، ولی صبح ناشتا یکی از این قرصا رو بنداز ببین تا شب وضعت چطوره،کلا معده مشکل دتشته باشه روده هم اذیت میکنه گلو هم اذیت میکنه نفس هم سنگین میشه،البته ایشاللا که شما هیچ مشکلی نداشته باشین

اونو ک میدونم معدم کلا عصبیم هس باید عاروق بزنم ک بازشه نفسم  اما این سنگینی رو روده هامم حس م ...

دقیقا چن شبه منم اینجور میشم

گر نداری دانش ترکیب رنگ 🌹 بین گلها زشت یا زیبا مکن/ خوب بودن شرط انسان بودن است❤ عیب را در این و آن پیدا مکن《مولانا》....همه زندگیم بچهام     
2731

[QUOTE=139088479]ببین من چن روز اونطوری بود خلاصه دردش زدبه کتفام اوردنم دکتر فلان توکیسه صفرام سنگ بود الانم دو روز ...کمرت از پهلو هم درد داشت 

گر نداری دانش ترکیب رنگ 🌹 بین گلها زشت یا زیبا مکن/ خوب بودن شرط انسان بودن است❤ عیب را در این و آن پیدا مکن《مولانا》....همه زندگیم بچهام     
چجوری بود دقیق میگی

نمیتونستم راحت نفس بکشم حتی راست وایسم کتفامم از طرفی دردمیکرد اینجا گفتم گفتن ازعمل بی حسی که ۱۵ روزمیش انجام دادم نگو کیسه صفرام عفونت کرده 

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه
[QUOTE=139088479]ببین من چن روز اونطوری بود خلاصه دردش زدبه کتفام اوردنم دکتر فلان توکیسه صفرام سنگ ...

کمرنه پهلو سمت راستم شدید 

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه
2738
ببین من چن روز اونطوری بود خلاصه دردش زدبه کتفام اوردنم دکتر فلان توکیسه صفرام سنگ بود الانم دو روز ...

شما بعد عمل شکمتون باد داشت؟و اینکه باید بعد عمل شکم کار کنه یا نه طبیعیه؟

کمرنه پهلو سمت راستم شدید 

من پهلوی سمت چپم درد داره امکانش هست صفرا باشه یا نه

من پهلوی سمت چپم درد داره امکانش هست صفرا باشه یا نه

الان طرف راستمو عمل باز کرده شایدمشکل شما یا چیزخاصی نیس یا ازکلیه ایناس

شما بعد عمل شکمتون باد داشت؟و اینکه باید بعد عمل شکم کار کنه یا نه طبیعیه؟

چرا باید باد داشته باشه ؟سزارین رومیگی اره باد داشت ولی کیسه صفرا نه شایدم من هنوز اجازه ندادن چیزی بخورم ازاون .تا کارنکنه ازبیمارستان مرخص نمیکنن

چرا باید باد داشته باشه ؟سزارین رومیگی اره باد داشت ولی کیسه صفرا نه شایدم من هنوز اجازه ندادن چیزی ...

نه کیسه صفرا رو میگم.میگم مثل سزارین تا شکم کار نکنه از بیمارستان مرخص نمیکنن؟و اینکه بعد عمل کیسه باد کردن شکم طبیعیه؟

نه کیسه صفرا رو میگم.میگم مثل سزارین تا شکم کار نکنه از بیمارستان مرخص نمیکنن؟و اینکه بعد عمل کیسه ب ...

فک کنم نه مرخص نمیکنن خیلی بده عملش الان ۳ روز حق خوردن یه قطره اب روندارم .فعلا شکمم سرجاش بزارببینم فردا دکترمیگه چیزی بخورم یانه برو سونو اگه توکیسه صفرات سنگ داشتی لیزری برات بشکنن نه مثل من یه لوله هم گذاشتن ترشحات که میادبیرون

2706