2737
2734

عاقا کی تموم میشه ما کارمندیم ولی همسرم دو شغلس و شغل دومش هنوز تعطیله همه حقوق میره قسط🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏

همه وضعشون اینه 😭

حلالت نمیکنم💛💛💛وعده ما باشه روزی که خدا بت میگه ای بنده گنهکار حق‌الناس ب گردنته💔💔💔💔💔دل شکسته 💔برو حقشو ادا کن😔😔😔😔😔😔اون روز نیا پیشم بگو اون منو نمیبخشه خدا تقاصشو میده💔💔💔💔💔❤️❤️❤️❤️❤️💛💛💛💛💛سکوت کردم غرورم نشکنه 💛غرورم نشکست❤️اما دلم نابود شد😞😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

غصم گرفته گوشت و مرغ داره تموم میشه😐

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏

یه چیزی رو بگم تازمانی که یه گروه از جمله بهداشت جهانی دست از نقشه واسه تغییر سبک زندگی مردم بردارن چون متاسفانه وظیفه اصلیشون یادشون رفته گویا ورو اوردن به جامعه شناسی 

sarmast هستم کاربری قبیلم ترکید📣
غصم گرفته گوشت و مرغ داره تموم میشه😐

کاش غصه فقط شکم بود بدهی و قسط قرض پدر آدم رو درمیاره ماشینمون رو داریم به خاطر بدهی میفروشیم و باید ماهی سه تومن قسط جای دیگه بدیم 

2738
کاش غصه فقط شکم بود بدهی و قسط قرض پدر آدم رو درمیاره ماشینمون رو داریم به خاطر بدهی میفروشیم و باید ...

باور کن ۳۲۰۰ ماهی قسط میدیم خودم باردارم دلم واسه شوهرم میسوزه

منم از جیب میخورم ولی جیب بابام😁😁

خدا نگهش داره

همه گرفتاریم تو این کشور همه چیز گرون همه بیکار واقعا چرا هیچ تغییری اتفاق نمیوفته 

🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️