2733
2734
عنوان

خواهرشوهرم بهم گفت‌...

775 بازدید | 43 پست

خواهرشوهرم بعد مدت ها باردار شده ب همین خاطر  خیلی حساسه.

میگه موندم متخصصمو اقا انتخاب کنم یا خانوم

میگه شنیدع کار اقایون بهتره 

موافقین؟؟؟

براسلامتی دخترم،همسرم و خودم یک صلوات بفرستین لطفا  

نچ

میشه برای ب سلامت ب دنیا اومدن نی نیم ی صلوات بفرستید❤نی نیم نموند برام😭دلم نمیاد تیکرشو بردارم😭پسرم تو۱۶هفتگی تنهام گذاشت😭برا حال دلم صلوات میفرستی؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

هیچ فرقی نداره چون هردو درسشون رو خوندن فقط باید ببینی کدوم دکتر سطح بهتری داره .  

خیلی خوشم نمیاد از این  افراد ک کار اقایون و خانومارو باهم مقایسه میکنن ...

خیانت فقط جنسی نیست .  خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ، به ترتیبی که در آن  لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت بود نمیکردی.🌹  .

مشکل داشت خداهرشوهرت برا بارداری 

یا قمربنی هاشم نذر کردم اگه بارداربشم پسرباشه اسمشو میزارم ابوالفضل .اگه یه دخمل بانمک شیرین زبونم باشه نازنین زینب سقای بی دست دستم بگیر.فقط باید یاد بگیریم کسی رو قضاوت نکنیم ❤
2738

چه ربطی داره؟بستگی به دکترش داره،ممکنه بین دوتا دکتره،زنه بهتر باشه یا مرد😐چه فکر الکی ،بعدم زایمان دیگه واسه ی اکثر دکترا راحته

انصاف نیست یکبار به دنیا آمدن واین همه مردن..

نه🙄

بعداز ۲سال و نیم روز تولدم1400/8/22 بی بی چکم مثبت شدخدایا شکرت😍 امروز به مورخ۱۴۰۰/۹/۱۷واسه اولین بار صدای قلب❤ نی نیم رو با ضربان ۱۵۲ گوش کردم خیلی حس خوبی بود😍 ۱۴۰۰/۱۱/۱۸جواب غربالگریم بد شد وقتی تو مطب با چشم‌گریون منتظر نوبتم بودم واسه اولین بار تکون خوردن نی نیمو حس کردم من میدونم حالت خوبه عشق مامان🤰و امروز۱۴۰۰/۱۱/۲۷ بعد۹روزانتظار جواب سل فری اومد خداروشکر جوجه من سالمه ویه دخمل نانازه😍قشنگ مامان غصه نخوری این روزای سختم تموم میشه من تمام این کبودی های رو دستم رو بخاطر تو تحمل میکنم فقط سالم بیا بغل مامانی ❤ دخترک من خیلی عجله داشت ۳۶هفته ۱۴۰۱/۴/۶اومد بغل مامانش قشنگ‌من خوش اومدی به زندگی منو بابایی 👨‍👩‍👧
تو شهر ما خانوما بهترن. البته تعدادشونم بیشتره. الآنه تخصص و تجربه یه پزشک زنان خانم خیلی بهتر و بیش ...

اره من خودم شخصا معذبم یک مرد بچمو ب دنیا بیاره

براسلامتی دخترم،همسرم و خودم یک صلوات بفرستین لطفا  

نه کی گفته این جور حرفا حاصل تفکر یه مشت انسان مریضه 

ما دکترای خانومی داریم که حتی اقایون به گرد پاشون نمیرسن

بهش بگو به سابقه دکتر نگا کنه نه به جنسیت

آن روز ها گذشت و دگر آرزو مکن
2706