2733
2734

از بس همه درمورد ثروتشون دروغ میگن وتظاهر میکنند

من که دروغ زیاد شنیدم مخصوصا یک خواستگار داشتم لباسهایش به نظر شیککک وکلی پز وتعریف بعد تحقیق کردیم فهمیدیم خونشون بالاشهره ولی اجاره ای واصلا اونطوری پولدار نیستند!

پسرش هم یک سوله کوچیک با چهارتا کارگر میگفت کارخونه داره!

فکر میکتم پولدارهای واقعی هیچ وقت نمیگن که پولدارند!

به نظرتون پولدارهای واقعی چه نشونه هایی دارند؟؟

تیکر رسیدن به ارزوهام در روز تولدم❤❤

عقده ای نیستن جار نمیزنن اینو داریم اینونداریم 

حافظ کل قرآن 😍من یڪ دختر چآدریم😊شاد و پر نشاط☺️سر زنده و پرڪآر😉قرآن ونهج البلاغه اگر میخوانم ... رمآن هم می خوانم😍پآی سجاده اگر گریه میکنم😭خنده‌هام بین دوستام تماشایی است😅من اگر چادر سرم میکنم☝️نقاشم هستم✏️خطم هم خوبه ✍🏻حرف های دخترونم هم سر جاشه🤪شوخۍ هاۍ دوستانه هم میکنم😆تئاتر و سینماهم‌میرم البته‌نه هرفیلمی🙃کوه هم میرم با حفظ حجابم🏔من‌قشنگ تر ازدنیای‌خودم سراغ ندارم😍 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درخت هر چه پر بار تر افتاده تر

این پیج ایمان اشراقی رو من دیدم واقعا مشخصه خیلی پولدار و با شخصیت هستن

خوزستان همیشه مظلوم 😣 بمیرم برای مردمم که نه نان دارن نه هوای سالم نه آب نه واکسن . 😞😞😞
2728

ساده پوش

اهل پُز و ادا نیستن

همش از جاهایی ک رفتنو چیزایی ک خریدنو و خوردن تعریف نمیکنن

یه وقار خاصی دارن

آنجا که راه نیست خداوند راه می گشاید(۴۰۲)♡خداوند روزی رسان بی حساب من است(امضا۴۰۱)♡همه میخوان برن بهشت بدونه اینکه مرگ رو تجربه کنن!!پس اگه خواهانِ بهشتیِ اهدافتی باید مرگ کارای بیهودتو بپذیری!(امضا۴۰۰)♡لا حول و لاقوه الا بالله العلی العظیم.♡عزیزم عکستو نذاراینجا امنیت نداره.شماییکه تا یه نفر میخوادعکس بذاره میگی بذاربذار یه لحظه فکر کن(بلانسبت استارترهای محترم)طرف عکس خودش نباشه و بخواد باطرف دشمنی کنه و عکس یه نفرو تو سایت پخش کنه.حتی اگه پاکشم کنه هزاران نفر خواننده ی خاموشِ گوگل هستن که میتونن شات بگیرنو ادامه ی ماجرا.....پس خواهشا حواستون جمع باشه.(شاید برایِ شما هم اتفاق بیوفتد👍).خودت باش مگه خودت چشه؟!!😎(امضا۹۹)- هذا من فضل ربی❤🌹(امضا۹۸)        قضاوت نکن گلم.قضاوت نکن عشقم.قضاوت نکن عزیزم.قضاوت نکن خواهرم .کلا قضاوت نکن.  (امضا۹۷)-                         تصمیم گرفتم دیگه تو زندگیه خودم، دخالت نکنم!دوستان زحمتشو میکشن  (امضا۹۶)
هر نشانه ای که من دارم اونام دارن😊😂😂😂😁

یک دروغ باحال که میگن ما قبلا میلیاردر بودیم تو پول غلت میزدیم ولی سرمون کلاه گذاشتند و ورشکست شدیم 😐روز از هزار نفر میشنوم

تیکر رسیدن به ارزوهام در روز تولدم❤❤

واقعا یکیش همینه که هیچوقت نمیگن....

اونایی که هرجا میشینن حرف مال و منال شونو میزنن تازه به دوران رسییده تشریف دارن   

فــــــــاطــمه سادات هستم همــسر آقا حـــــامد و مــامـــان ســید میـــثــاق عزیزم  
2738
یک دروغ باحال که میگن ما قبلا میلیاردر بودیم تو پول غلت میزدیم ولی سرمون کلاه گذاشتند و ورشکست شدیم ...

خخخخ اره زیاد شنیدم، خدایی اولین باره دارم ی جا میپم پولدارم چون اونایی ک منو میشناسن میدونن ک واقعا پولدارم رفتارم طرز فکرم پوششم و خیلی چیزای دیگه اینو نشون میده لازم ب بیانش نیست 

بچه ها به نظرتون یه بچه ۱۰ ساله که هی بگه ما این ویلا رو داریم این ماشین رو داریم علتش چیه؟اگه خونواده اش خیلی اهل این رفتارا نباشن.

بستنی ۲ هستم که پروفایلم بستنی قیفی صورتی بود.کاربریم هم سال ۹۵ بود.دوباره عضو شدم
2706