2726

آي گفتي😔😔

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙂🌹 https://harfeto.timefriend.net/16393378956800

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
تلخ ترین جای زندگی اونجاست که ندونی تکلیفت با زندگیت چیه ؟بری؟بمونی

من رو خودش آورد وسط این بازی و ترکم کرد و رفت .‌حالا من موندم و یه رابطه ای که بی خداحافظی تموم شد . دیگه کسی نیس بهم صب بخیر بگه ، دیگه کسی نیس زنگ بزنه از خواب بیدارم کنه ، دیگه کسی نیس بعد کار بهم زنگ بزنه ، دیگه کسی نیس بهم بگه کلوچم ، گوشیم منتظر تماس نیست ، صداشو حتی تو خواب هم نمیشنوم ، دلم بی قرارشه . 

هیچ  

تلخ ترين قسمت زندگيم همين جاست همين چند وقتي که دارم ميگذرونم همين روزا يي که ميگذرونم خدا شاهده ،طعم غذا که نميفهمم اگه بخورم در روز سه چهار قاشق ، از ناراحتي فقط اب ميخورم همش گلوم خشکه ، کاشکي يه قيچي بود اين روزا رو قيچي ميکرد وصلش ميکرد به يه زماني که همه چيز اروم بشه خوب بشه

2706