2733
2739
عنوان

پسر بیست و یک ماهم هی منو میزنه😢

149 بازدید | 12 پست

تو حرف زدن ک کلا کنده هیجی نمیگه غیر از این چیه این چی چیه ک دد و ب ب و بابا.

کلافه شدم هی میاد صورت منو چنگ میندازه موهامو میکشه و گاز میگیره.

آروم براش توضیح دادم فایده نداشت منو میزنه منم سرش داد میزنم دعواش میکنم فایده نداره لج میکنه با من بارداری ناخواسته هم تو راهیمه اصلا توانایشو ندارم . خیلی سخته تنهام هستم😢

چیکار کنم باهاش

عزیزم .

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پسر منم اینطوری بود بزرگتر بشه خوب میشه نگران نباش

وزن شروع: ۷۹😣 -  وزن فعلی: ۶۰🤗 -  وزن هدف: ۵۷😍 ⁦قد: ۱۶۱ ❤️⁩ من به دنبه هایم وعده آب شدن داده ام...😁⁦❤️⁩  یه بار برای همیشه تصمیمت رو بگیر و تا تهش برو... نمیشه هرچی که دلت خواست بخوری و انتظار داشته باشی صبح عدد دلخواهت رو روی ترازو ببینی... نمیشه تو یخچالت همیشه شیرینی خامه ای باشه و وقتی میری جلو آینه از هیکلت لذت ببری... نمیشه اندازه دو نفر بخوری و به سایز یه نفر لباس بخری... همین الان شروع کن... با یک اراده قوی... اینطوری میشه که بعد یه مدت صبح به عشق وزن کردن خودت و دیدن هیکلت جلو آینه از خواب بیدار میشی...😍😍😍
2731

بچه ها همینن سرش داد نزن سر این موضوع بزرگتر بشه بهتر میشه

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

پسر منم ۲۱ ماهشه میزنه منو نه اینکه مو بکشه یا گاز ولی چیزی بابه میلش نباشه میزن، فکر کنم چون نمیتونن کامل حرف بزنن منطورشونو برسونن حرصی میشن 

تولدش کیه

روانشناسا میگن نباید بهش پرخاش کنی.  ولی باید دستاشو بگیری و نذاری بزنه.

تازه بیرون میبرم با هم سن و سالاش بازی کنه بازی نمیکنه و گوشه میشینه یکی بیاد اسباب بازی از دستش بگیره میده و میاد بغل من گریه میکنه

2738

اخه خیلی کوچیکه  حرف زدنم زوده بچه خواهر شوهرم ۲ سالشه فقط سلام می گه وماما همین خیلی هم لج بازه بیچاره تو این دوسال یه لقما غذا درست وحسابی نخورده مهمونی که بماند همه باید بچشو بگردونن تا ساکت شه 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 

اون هنوز خیلی درک توضیح دادن شمارو نداره فقط عملی باید اقدام کنی مثلا اون لحظه بجا اینکه بشینی اون بزنه و تو هم دادبزنی و کتک بزنی از جات بلند شو بدون واکنش حواسشو پرت کن با یه اسباب بازی یا خوراکی که دوست داره

من سیب به سیب، انار به انار محکوم به خوشبختی بودم در عصرهای مختلفِ بسیار...