2726
عنوان

شوهرم جلو خانوادش هرچی از دهنش دراومد بهم گفت

| مشاهده متن کامل بحث + 5163 بازدید | 105 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا که.دلشون بچه میخواد اما یکم با زنشون که اینهمه سختی میکشه درست رفتار نمیکنن ای خدا عجب زمانه ای😔

فقط 8 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️🌹👶🏻👪😍👨‍👩‍👧‍👦واسه داداشم که فوت شده ی صلوات میفرستین؟برای سلامتی همسرم و خانواده ام و پسرم یه صلوات میفرستین؟امیدوارم هرچی از خدا میخوای خدا بهت بده...این دنیا ارزش غصه خوردن نداره از زندگیت لذت ببر...گاهی وقتا پشت جمله*عیب نداره مهم نیس*یه دل شکسته خوابیده...اللهم عجل لولیک الفرج♡♡♡
2728

چه بیشعور ولش کن عزیزدلم درکش تا همین حده 

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏
از سری پست های زنا چه مرگشونه از این مردا بچه دار میشن؟

مثل سگ پشیمونم باردار شدم 

من لاغر میشوم.. میتوانم ... میتوانم...میتوانم .... وزن اولیه101 کیلو  من باید بشم 65 کیلو... من لاغرم از امروز که 27 فروردین 1402 هست قسم میخورم که بزودی به وزن ایده الم میرسم و به خودم و اراده ام افتخار میکنم

عزیزم غصه نخور واسه بچت ضرر داره بچت این حسای تورو درک میکنه نمیخوای که بچت این جوری باشه هرکی بهش زور بگه فقط گریه کنه این کارو نکن

خدایا به امد تو  با وزن ۶۸ کیلو شروع کردم(۸تیرماه🙈وزن های که موفق شدم 💢وزن۶۷💢 وزن ۶۵🔶

چقدر تحمل داری تو ! خدا بهت صبر بده و شوهرتو به راه راست هدایت کنه ان شاالله .

اینقدر سکوت هم درمقابل اذیتاش خوب نیست ، باعث می شه فکر کنه حق باهاشه .

اگه جایی بود ک شبیه تو داشت دلم یک دونه عین تو می خرید ❤بابا❤ . اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم . می شه واسه بابام فاتحه و صلوات بفرستین ؟ ان شاالله ثوابش ب عزیزای آسمونیتون برسه . ممنونم 🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم . یا جوادالائمه ادرکنی
بالاخره رفتی  بلهاشون

رفتم

من لاغر میشوم.. میتوانم ... میتوانم...میتوانم .... وزن اولیه101 کیلو  من باید بشم 65 کیلو... من لاغرم از امروز که 27 فروردین 1402 هست قسم میخورم که بزودی به وزن ایده الم میرسم و به خودم و اراده ام افتخار میکنم

وقتی دم در اینطور باهات حرف زد، اصلا نباید میرفتی. من اگه بودم اگه اینطوری بهم توهین کنه جلو بقیه برمیگردم تمام ۴۸ پله رو میرم بالا تو خونم و اصلا باهاش نمیرفتم. اصلنم باهاش حرف نمیزدم تا درست بشه

درود و صلوات بر حضرت محمد و آل محمد(ص)   به حرمت اولین بوسه ای که در زمان تولدم بر صورتم نشاندی و به یاد آخرین بوسه ای که در هنگام وداعت بر صورتت زدم... تو را عاشقانه دوست دارم. دلتنگتم مادرم
2706