2737
2734

دیروز قرار بود شوهر با خانواده و خاله اش برن اطراف شهر بگردن.. من هفته ۳۸بارداریمم خونه ام طبقه سومه و ۴۷تا پله وحشتناک بلند داره .. علاوه براین جایی که قرار بود برن خاکی و سربالایی زیاد داشت تقریبا مسیر رودخانه ای بود که با ماشین نمیشد رفت و پیاده روی زیادی داشت منم گفتم نمیام پیش خودم فکر کردم اگه برم و اونجا دردمو یاد کنم چکار کنم گفتم منو برسون خونه مادرم که گفت نه منم تا از پله ها اروم اروم رفتم پایین طول کشید . جلو پدر و مادر و خواهرش هرچی فحش بلد بود نثارم کرد حتی میخواست بزنتم .. منم فقط رومو برگردوندم مثل همیشه فقط اشک ریختم و اروم هق هق کردم ... اونجا هم انگار نه انگار من هستم اصلا محلم نذاشت تو مسیر پیاده روی خیلی خسته شده بودم و دلدرد بودم جلو برادرشوهرم و دوستشو و شوهرخاله اش هم معذب بودم نمیتونستم دراز بکشم ..از دیروزم محلم نذاشته امروزم رفت سرکار یبارم زنگ نزد احوالمو بپرسه امشبم باید تنها بخوابم 

من لاغر میشوم.. میتوانم ... میتوانم...میتوانم .... وزن اولیه101 کیلو  من باید بشم 65 کیلو... من لاغرم از امروز که 27 فروردین 1402 هست قسم میخورم که بزودی به وزن ایده الم میرسم و به خودم و اراده ام افتخار میکنم

حیوونه حیوون مردی که بخواد با زن باردارش اینکارو کنه 

به هر چی میپرستید بیخیال اسم کاربری من بشید هنوز که هنوزه خودمم نمیدونم برای چی این اسمو گذاشتم نه خودم سیگار میکشم نه سیگار دوست دارم نه شوهرم سیگار میکشه😫😫😫😫😫ممنون میشم لایک نکنید❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

از سری پست های زنا چه مرگشونه از این مردا بچه دار میشن؟

هوای خوب مثل زن خوب استهمیشه نیست. ..زمانی هم که هست, دیرپا نیست.مرد اما پایدار تر است.اگر بد باشد, می تواند مدت ها بد بماند و اگر خوب باشد, به این زودی بد نمی شود اما زن عوض می شود با بچه, سن, رژیم, حرف, ماه, بود و نبود آفتاب, وقت خوش...زن را باید پرستاری کرد با عشق،حال آن که مرد می تواند نیرومند تر شود اگر به او نفرت بورزند
2738

چقد بی فکره با زن باردارش همچین رفتاری میکنه

هنو امادگی پدرشدن نداشته😕

واقعا چرا با این حالت رفتی؟ 

اگه نمیرفتم حسابی کتک میخوردم

من لاغر میشوم.. میتوانم ... میتوانم...میتوانم .... وزن اولیه101 کیلو  من باید بشم 65 کیلو... من لاغرم از امروز که 27 فروردین 1402 هست قسم میخورم که بزودی به وزن ایده الم میرسم و به خودم و اراده ام افتخار میکنم
2706