2726
عنوان

بخاطر این چیزا کلی گریه کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 1704 بازدید | 114 پست
یه شهر کوچیکم بستگی داره مثلا غذا بدیم یا چن نوع میوه ولی چون طرف من قبلا ازدواج کرده و خودمم بدخواه ...

خب شهر کوچیک که عروسیه خوبی میشه گرفت با این پول خوشبخت بشی گلم برا منم دعا کن زودتر عروسی کنم😍

بخدا زندگی همینه ما هم پارسال ور شکست شدیم تازه داریم بلند میشیم

چه عالی، لیشالله وضعیتتون روز ب روز بهتر شه، مال مام بهتر شه، شوهرم یه جورایی شغلش نوپا بود ک کرونا اوند و مغازش بسته بود چند وقت

😆😘😢😶😅😐😭😍😂😃😙😋😒😪😫🤒😷😟😤😞😲😖😜😕

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خب شهر کوچیک که عروسیه خوبی میشه گرفت با این پول خوشبخت بشی گلم برا منم دعا کن زودتر عروسی کنم😍

امیدوارم تموم مشکلات زنان معصوم ایران حل بشه عزیزم توم خوشبخت بشی طرفم خیلی دوسم داره ولی خانوادم میخان جدا شم 

صدای خورد شدن اخرین تکه شیشه های قلب شکسته ام را شنیدم ، دیگر نایی برای زندگی نمانده مهربانم...خدایا نجاتم بده 😔
عزیزم من تا دلت بخواد از این روزا داشتم ، اروم باش این روزا میگذره، اتفاقا امروز یاد اون روزا افتاده ...

باشه عزیزم ❤ ممنونم ازت

😆😘😢😶😅😐😭😍😂😃😙😋😒😪😫🤒😷😟😤😞😲😖😜😕
چه عالی، لیشالله وضعیتتون روز ب روز بهتر شه، مال مام بهتر شه، شوهرم یه جورایی شغلش نوپا بود ک کرونا ...

این روزا هم میگذره یخچالم پر میشه ژیلتم میخری پشماتم میزنی همه چی بموقش

خدایا شکر بابت آسانی بعد هر مشکلات.⁦❤️⁩⁦❤️⁩خدایا مواظب پسرم و باباش باش⁦♥️⁩⁦♥️⁩تیکر به‌وقت تولد یک سالگی پسرم
موبایل، تعمیر کاره، نه از خودمونه

مهم خونه س خداروشکر دارید انشالله وضعتون بهتر میشه ولی همیشه خودت یه مقدار پول پس انداز داشته باش با چن دست لباس نو و ترتمیز زندگیه دیگه بالا و پایین داره  انشالله وضعتون خوب میشه

چیو خیلی ساده بخریم؟پس اون موقع عروسیو اگ ی سال بندازم عقب سرمایش ۲۰۰ میلیون میشه اخه سال بعد ۲۰۰ می ...

من از سرمایه و اینا و اینکه چقد میشه نمیدونم ولی خب اگه خرج نکنی و تو بانک بزاری خب سود میاد روش و بیشتر میشه

خب ساده دیگه خیییلیییی ساده ارزونترین چیزارو انتخاب کنی ک بتونی همه جهیزیتو کامل کنی یا حتی از خیلی چیزا چشم پوشی کنی...

یه روزی میرسه که وقتی خورشید میاد و بهم سلام میکنه من وتو و بابایی رو با هم میبینه آلوچه کوچولوی من!👸🏻👼🏻🤴🏻
بنده خدا خودش هم در عذابه، وضعیت لباسای اون بدتره، فکر کن فقط ۲ دست لباس مونده واسش، من یه دست، لباس ...

واقعا امیدوارم از این وضعیت دربیاین 

خیلی حس بدیه من تو بچگی کشیدم 

من تا مهربانی بیشتر نخوانده ام🌹سومین کاربری به علت زبون درازی در حرف حق😉☝🏻
2706