2737
2734

دم نوش بخورم

یا رزیم بگیرم 

اخه معده درد دارم نمیتونم  رژیم سخت بگیرم   

خوشبختی یعنی با هر چیزی که داری خوشحال باشی و الا اگه به نداشته هات فکر کنی هیچ کس خوشبخت نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چای که میخوری چای سبز ودارچین بهش اضافع کن خیلی موثره من همیشه اینکارو میکنم وزنم اصلا تغییر نمیکنه بااینکه همه چیز میخورم توماه رمضون اینکارو نکردم وزنم رفت بالا

خدایا خیلی شکرت   
2731
رژیم لیمومی دختر عمم گرفته خیییییلی راضیه میگفت اصلا احساس گرسنگی و اینا ندارم  لاغرم شده بود ...

چه جوریه؟

توضیح میدی؟

خوشبختی یعنی با هر چیزی که داری خوشحال باشی و الا اگه به نداشته هات فکر کنی هیچ کس خوشبخت نیست
چای که میخوری چای سبز ودارچین بهش اضافع کن خیلی موثره من همیشه اینکارو میکنم وزنم اصلا تغییر نمیکنه ...

ای سبز فشار و قند رو نمیندازه؟

2738
اره من نصب کردم  با توجه به وزن وقدت بهت میگه که روزانه چقدر کالری مصرف کنی کلا عالیه

مرسی