2726

چند وقتیه خیلی میبینم حتی دخترای پونزده ساله نامزد دارن بعد عین ندید بدید ها هی گوشی دستشونه یا هی ازت می‌پرسن نامزد نداری وا ترشیدی دیگه به زیر بیست سال میگن ترشیده😐

نمدانم😶

حافظ کل قرآن 😍من یڪ دختر چآدریم😊شاد و پر نشاط☺️سر زنده و پرڪآر😉قرآن ونهج البلاغه اگر میخوانم ... رمآن هم می خوانم😍پآی سجاده اگر گریه میکنم😭خنده‌هام بین دوستام تماشایی است😅من اگر چادر سرم میکنم☝️نقاشم هستم✏️خطم هم خوبه ✍🏻حرف های دخترونم هم سر جاشه🤪شوخۍ هاۍ دوستانه هم میکنم😆تئاتر و سینماهم‌میرم البته‌نه هرفیلمی🙃کوه هم میرم با حفظ حجابم🏔من‌قشنگ تر ازدنیای‌خودم سراغ ندارم😍 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

امروز دوتا دختر دیدم یکی ۱۳

۱۴

یکی ی سالی بزرگتر موها رنگ کرده گوشی دستشون سرگوششون میجنبید حالم بهم خورد عین زنا گنده

اونا بذار تو بیفرهنگی خودشون خوش باشن شوهر کردن تو سن کم جنایته ن افتخار

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍

اهداف تغییر کرده

تا چندوقت پیش تموم دغدغشون درس و کنکور و دانشگاه تاپ بود😐

بلوغ جنسی زود رس... دسترسی به فضای بی در و پیکر مجازی و دیدن انواع سریال ها و کلیپا اونم با همراهیه والدین  عزیزشون معلومه بایدم عجله کنن.. بعدم عین چی بیان اینجا تاپیک بزنن بنالن از زندگیشون

هَر چه دَر فَهمِ تو آیَد؛ آن بُوَد مفهومِ تو
2706