2726

بعد از کلی سختی کشیدن و یه بارداری خارج از رحم این ماه برای اولین بار کلومیفن خوردم و hcg زدم. امروز ۱۰ روز بعد از آمپول بی بی زدم به امید یه مثبت کاذب ولی هیچی 😭😭😭 میدونم میگین زوده هنوز ولی اشکم در اومده دقیقا حالت های قبل پری رو دارم میدونم این ماهم نشده. خدایا خسته شدم. بچه ها برام دعا کنید هیچوقت انقدر چیزی رو زیاد نخواستم‌😞😞😞

چند وقته اقدامی گلم

بعداز ۲سال و نیم روز تولدم1400/8/22 بی بی چکم مثبت شدخدایا شکرت😍 امروز به مورخ۱۴۰۰/۹/۱۷واسه اولین بار صدای قلب❤ نی نیم رو با ضربان ۱۵۲ گوش کردم خیلی حس خوبی بود😍 ۱۴۰۰/۱۱/۱۸جواب غربالگریم بد شد وقتی تو مطب با چشم‌گریون منتظر نوبتم بودم واسه اولین بار تکون خوردن نی نیمو حس کردم من میدونم حالت خوبه عشق مامان🤰و امروز۱۴۰۰/۱۱/۲۷ بعد۹روزانتظار جواب سل فری اومد خداروشکر جوجه من سالمه ویه دخمل نانازه😍قشنگ مامان غصه نخوری این روزای سختم تموم میشه من تمام این کبودی های رو دستم رو بخاطر تو تحمل میکنم فقط سالم بیا بغل مامانی ❤ دخترک من خیلی عجله داشت ۳۶هفته ۱۴۰۱/۴/۶اومد بغل مامانش قشنگ‌من خوش اومدی به زندگی منو بابایی 👨‍👩‍👧

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
تقریبا یه ساله. البته وسطش یه خارج از رحم داشتم ۳-۴ جلوگیری کردم بعدش

منم ۱ ساله اقدامم امیدتو از دست نده انشالله به زودی خبر بارداریتو بدی م عزیزم 

بعداز ۲سال و نیم روز تولدم1400/8/22 بی بی چکم مثبت شدخدایا شکرت😍 امروز به مورخ۱۴۰۰/۹/۱۷واسه اولین بار صدای قلب❤ نی نیم رو با ضربان ۱۵۲ گوش کردم خیلی حس خوبی بود😍 ۱۴۰۰/۱۱/۱۸جواب غربالگریم بد شد وقتی تو مطب با چشم‌گریون منتظر نوبتم بودم واسه اولین بار تکون خوردن نی نیمو حس کردم من میدونم حالت خوبه عشق مامان🤰و امروز۱۴۰۰/۱۱/۲۷ بعد۹روزانتظار جواب سل فری اومد خداروشکر جوجه من سالمه ویه دخمل نانازه😍قشنگ مامان غصه نخوری این روزای سختم تموم میشه من تمام این کبودی های رو دستم رو بخاطر تو تحمل میکنم فقط سالم بیا بغل مامانی ❤ دخترک من خیلی عجله داشت ۳۶هفته ۱۴۰۱/۴/۶اومد بغل مامانش قشنگ‌من خوش اومدی به زندگی منو بابایی 👨‍👩‍👧
طوري نيس عزيزم بايد صبور باشي .بخاطر امپول هايhcg مثبت كاذب دراومده نبايد زود وابسته ميشدي  پس ...

اصلا مثبت نشد عزیزم. زدم گفتم یه مثبت کاذبم بشه یه کم دل خوش بشم. اما نشد منفی منفی بود 😞

سلام عزیزم بنظر من ناراحت نباش بدن ما ادما خیلی پیچیده س و برای بارداری باید همه شرایط اوکی باشه شاید خدای نکرده الان ی مشکل کوچولو وجود داره ک دو ماه دیگه بدنت خودش رفعش میکنه ولی الان بدنت آمادگی بارداری رو نداره پس اصرار نکن و بسپر به خدا من تا حالا ندیدم کسی رو ک حامله نشه حتی کسی رو میشناسم ک بعد 18 سال حامله شده نگران هیچی نباش و بسپر به خدای بزرگ 

۵ ساله. سنم داره میره بالا ۳۱ سالمه. نگرانم خیلی

اصلا استرس نداشته باش 

انشالله تا آخر تابستون مادر شده باشی😘😘😘

در پی هر قضاوت شما یک نفر می جوشد یک نفر میسوزد یک نفر می میرد قبل از آنکه زبانت آلوده به کشتن کسی شود حرف های خامت را بگذار خوب بپزد
سلام عزیزم بنظر من ناراحت نباش بدن ما ادما خیلی پیچیده س و برای بارداری باید همه شرایط اوکی باشه شای ...

حق با شمااست همه این ها رو‌ روزی صد بار به خودم میگم. اما گاهی دلم نمیفهمه هیچی 😭😭😭

2706