2737
2734

پیاز داغ میگیری نگینی ادویجات میزنی با سیبزمینی نگینی تفت میدی با کمی رب 

عدس از قبل پخته شده رو اضاف میکنی 

زیرشو کم میکنی تا همه چیزش بپزه بعد تیلیت کن بزن بر بدن😀

آنچهِِ خوبان هَمهِ دارَن تویِکجاداری ..❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

یه فنجون عدسو دوساعت خیس بده.بعد بریز تو قابلمه با دولیوان اب.نیم ساعت بعد سیب زمینیو مربعی خرد کن بریز داخلش بعدشم پیاز با رب و ادویه رو تفت بده بریز داخلش.اخرش اگه دوست داشتی اب لیمو هم بزن

یه پیاز و رنده میکنم سرخ میکنم رب میزنم یه قاشق نمکو فلفل و زردچوبه یهپیمانه عدسی و یه سیب زمینی نگینی آبجوش میزارم بپزه و جابیوفته باگلپر سروش میکنم

❤️😍I'M BLESSED 😍❤️
2738

عدسو میپزم توش سیب زمینی نگینی هم میریزم

پیاز نگینی با زرد چوبه تفت میدم ربو توش کاملا سرخ میکنم وقتی عدسی نیم پز شد اضافه میکنم بهش همراه با نمک و فلفل..ابم از اول کم میریزم دوست ندارم پر اب باشه

من ادویه دوست ندارم بعضی عا توش دارچین و اینچیزاهم میزنن🙄

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗

عدس میزارم بپزه بعد سیب زمینی 4 تا قسمت میکنم میندازم توش...پیاز داغ میکنم توش ادویه میزنم میریزم تو عدسا با کمی آبلیمو

دوستت دارم و همین جمله خبری کوتاه؛ بزرگ ترین خلاصه تمام عاشقانه های جهان است.  

پیاز رنده کرده ،سرخ کن،زرد چوبه +یه قاشق رب گوجه+آویشن،تفت بده،عدسو بریز،روش آب بگیره،بعد از نیم ساعت سیب زمینی خرد کن بهش اضافه کن،حسابی که جا افتاد،کم آب بود،آخرش نمک و کره بزن😋

صدای برفو دوست دارم,آره برف صدا داره,مثل صدای روزایی که میگذرن,یه خروار برف میشینه با اون بیصداییش,یه عالمه روز و شب از سر میگذرونیم با اون بیصداییش........تو بمونی آخرش برام,,,تو بمونی برفو دوست دارم.... 
ببخشید چرا تیلت میکنید همینطوری نمیشه خورد

ما میکنیم 😄 چرا میشه ما تیلیت میکنیم اگر فصل انار باشه انار دون میکنیم میریزیم روش 😀😛😔🔪دلم انارخواست😀😒

آنچهِِ خوبان هَمهِ دارَن تویِکجاداری ..❤

پیاز داغ کن ادویه بزن..عدسو برای هر دونفر یه لیوان پاک کن بشور بریز تو پیاز داغا..بعد آب بریز سیب زمینی نگینی کن بریز بعد هروقت عدس پخته شد رب بزن و بعد ده دقیقع آمادست

2706