2726

می دونید که توسل به امام جواد برای حاجات دنیوی سفارش شده.

اگر دوست داشتید در این ختم شرکت کنید و به امید خدا انشاءالله حاجت روا بشید.

امیدوارم هر کی مستاجره صاحبخونه بشه.

هر کی با مادر شوهرش زندگی می کنه بتونه خونه بخره و مستقل بشه.

هر کی میخواد بره سر خونه زندگی اش منتظر خونه هست بخره و زندگی اش رو تشکیل بشه.

هر کی دفتر کار نیاز داره بهترین و عالی ترینش رو بخره.

خریدی داشته باشیم با محل عالی،قیمت عالی،محلی که در اون فقط شادی و آرامش و برکت و آسایش و نعمت داشته باشیم همراه با همسایه های عالی.هزینه خریدش هم به عالی ترین شکل ممکن خدا خودش جور کنه.

واقعا سفارش شده

حال دلم خوب نیست💔💔💔💔دلم گرفته😔ی صلوات واسه حاجتم بفرستید❤❤تیکرم واسه آرزومه بگو الهی آمین😍😍تا تموم نشده بهش برسم❤بگذار خیالت را راحت کنم دوس داشتنت مشروط ب هیچ شرطی نیست چه باشی و چه نباشی عاشقانه دوستت دارم❤💌❤💛خدایا خودت میدونی عاشقشم ❤💛قلب من پیش توئه، مراقبش باش💛❤💏💏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیزتا کی باید بفرستیم

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲

۱۰۰۰تامبفرستم

بعداز ۲سال و نیم روز تولدم1400/8/22 بی بی چکم مثبت شدخدایا شکرت😍 امروز به مورخ۱۴۰۰/۹/۱۷واسه اولین بار صدای قلب❤ نی نیم رو با ضربان ۱۵۲ گوش کردم خیلی حس خوبی بود😍 ۱۴۰۰/۱۱/۱۸جواب غربالگریم بد شد وقتی تو مطب با چشم‌گریون منتظر نوبتم بودم واسه اولین بار تکون خوردن نی نیمو حس کردم من میدونم حالت خوبه عشق مامان🤰و امروز۱۴۰۰/۱۱/۲۷ بعد۹روزانتظار جواب سل فری اومد خداروشکر جوجه من سالمه ویه دخمل نانازه😍قشنگ مامان غصه نخوری این روزای سختم تموم میشه من تمام این کبودی های رو دستم رو بخاطر تو تحمل میکنم فقط سالم بیا بغل مامانی ❤ دخترک من خیلی عجله داشت ۳۶هفته ۱۴۰۱/۴/۶اومد بغل مامانش قشنگ‌من خوش اومدی به زندگی منو بابایی 👨‍👩‍👧
تا فردا شب ساعت 12

عزیزمن 1000 تامیفرستم

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲

من میخواستم 1000تا بفرستم ولی فردا شب زیاده امتحان دارم اخه...

منم100تا عزیزم

اگه یه جایی یه نظری دادم که بدردتون خورد لطف کنید یه صلوات برای سلامتی امام زمانم بفرستید...                                                                                                    
2706