2726
عنوان

بچه ها من نمی تونم حرف بزنم کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 451 بازدید | 35 پست

خب منم اینجوریم ماها ب نظرم مشکلاتی تو گذشته داشتیم ک این اتفاق افتاده هم اینکه ترس از انتقاد داریم و اعتماد بنفسمون پایینه یا اینکه باید اون جو یا اون ادمایی ک تو جمعن احساس راحتی کنیم ک دیگه یخمون اب بشه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😐😐😐😐برعکس منی😐😐😐

یه روز کنفرانس داشتم استادمون سرش تو گوشیش بود منم کنفرانس رو قطع کردم گفت چیشد گفتم استاد لطفا گوشیتون رو بردارید وقتی شما ب حرف من توجه نکنید بقیه هم نمیکنن😐😐😐استادخوبی بود فقط گفت جمع کن برو بیرون

من کساییو تو زندگیم داشتم که یه ثانیه فکر نبودنشون اشکمو در میاورد همون آدما الان واسم فرقی با یه غریبه ندارن فقط میدونم که یه زمانی میشناختمشون؛؛؛واقعی دوسشون داشتم و کلی خاطره باهاشون داشتم ولی دیگه واسم هیچ اهمیتی نداره که کجان و پیش کین و چیکار میکنن و باید اعتراف کنم که دیگه دوسشون ندارم و نیازی هم به بودنشون ندارم؛؛؛؛میخوام بگم زمان بدین؛؛همیشه زمان همه چیزو حل میکنه به مرور؛؛حتی چیزایی که فک میکنین هیچوقت حل نمیشه....
2728
دقیقا همش تو آینه با خودم حرف میزنم ولی با دیگران نمی تونم...

نه داخل اینه نه خودتو نگاه نکن

حتی شده یه مسئله ای که اعصابت خورده حرف بزن حتی دعوا کن 

آنچهِِ خوبان هَمهِ دارَن تویِکجاداری ..❤
😐😐😐😐برعکس منی😐😐😐 یه روز کنفرانس داشتم استادمون سرش تو گوشیش بود منم کنفرانس رو قطع کردم گفت ...

احسنت😄😄

منم خیلی پرو هستم 

اولین بار بود کنفرانس داشتم اولش خجالت میکشیدم بین این همه دختر پسر بعد اینقدر اولش خندیدم و با خنده کنفرانس دادم خود استاد خندش گرفت وسطشم حرف میپروندم اخرش همه اومدن سمتم 3 چهارنفرم همون موقع خاستگاری کردن 😄😄

آنچهِِ خوبان هَمهِ دارَن تویِکجاداری ..❤

کتابای روانشناسی بخون. کلاس فن بیان برو. برای کسی میخوای پیعام بدی ویس بده. بعد خودت گوش کن ایرادای کلمه و جملاتت رو برطرف کن

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
احسنت😄😄 منم خیلی پرو هستم  اولین بار بود کنفرانس داشتم اولش خجالت میکشیدم بین این همه دختر ...

😂😂احسنت ب تو

من کساییو تو زندگیم داشتم که یه ثانیه فکر نبودنشون اشکمو در میاورد همون آدما الان واسم فرقی با یه غریبه ندارن فقط میدونم که یه زمانی میشناختمشون؛؛؛واقعی دوسشون داشتم و کلی خاطره باهاشون داشتم ولی دیگه واسم هیچ اهمیتی نداره که کجان و پیش کین و چیکار میکنن و باید اعتراف کنم که دیگه دوسشون ندارم و نیازی هم به بودنشون ندارم؛؛؛؛میخوام بگم زمان بدین؛؛همیشه زمان همه چیزو حل میکنه به مرور؛؛حتی چیزایی که فک میکنین هیچوقت حل نمیشه....
اره تو خانواده و دوستانه می تونم ولی تو فامیل نه زیاد

خب پس مشکلی نداری. فقط میترسی. راهش هم اینه که کم کم شروع کنی به حرف زدن.‌ البته نه اینکه راجع به همه چی اظهار نظر کنی، فقط چیزایی که نسبت بهشون آگاهی کامل داری. از کم شروع کن.تو همون جمع فامیل. جاهایی که قبلا حرف نزدی.. تا ترست بریزه.

2706