2737
2734

کاش میشد از تو عکس، آدم ها رو لمس کرد یا بوسید. هر چقد نگاه میکنم میگم اخه چطور میتونه اینقد بی رحم باشه. دلم میخواد دست بکشم رو صورتش، موهاش، سیبیلش😢 اخه چرا مردها اینقد بی رحمن؟ بهش گفتم میخوام بمیرم هر چند رفت. کاش بمیرم. کاش ی اتفاقی بیفته. من دیگه بی حس شدم. کاش ی معجزه ای اتفاق بیفته.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

الهی یمیرم😢😢😢😭

۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد .....😍😍😍عاشق داداشیمم  که تو تمام مراحل زندگی دستمو گرفت ..همراهم بود ....بهم ثابت کرد که هنوزم مرد خوب وجود داره ...داداشی یه دنیا دوستت دارم ...مرد ترینی
2738
گفتی سیبیلش خندم گرفت شرمنده😂🤦‍♀️

منم😁

یارو از کلاهش خرگوش در میاره، بعد من نتونستم یه گوساله رو از قلبم دربیارم                                             خدایا صبری که دادی به دردی که دادی نمیخوره                 99/9/9 ی خبر خوب بهم میدن       خــُدایــا  حــواســت  هصــ؟صــدای  هِق  هِق  گــریــع  هام  عــز  هَمــون  گــلــویــی  مــیــاد  ڪــِ  تــو  عــز  رگــش  بــع  مــن  نــزدیــڪــتــریــ..!  

اخه الله وکیلی سیبیل چرا

ولی خدا دلتو اروم کنه

عزیزان ماجرای اسم بزغاله این بود که اسم خودمو هرجور تایپ میکردم سایت قبول نمیکرد نهایتا اعصابم خورد شد نوشتم بزغاله زارت تایید کرد                      اسیرمون کردین به قران😂😂😂
2706