2733
2734
عنوان

خوب بلده دیوونم کنه+اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 2164 بازدید | 80 پست
میشه دوباره بزاری؟؟

گذاشتم

تورو حضرت عباس لایک‌نکن😐💔دوستان ما چند تا کاربر هستیم که این اکانت رو زدیم برای تاپیک هامون که توی اکانت اصلی نپرسیم گفتم در جریان باشید 
پروف خودمه اون گفتم‌که اسکرین اونو میزارم

ندیدم

روی صحبتیم با شمایی هست ڪه دارین روزهای سختیو تجربه میکنیدزندگی همیشه جای قشنگی نیست زندگی ی وقتایی خیلی بی رحمه و پر از آدماهای ناجور اونقدر بی رحم که باهر قدرتی هم که داشته باشی به زمین میزنتت ولی باید این باور رو داشته باشی که هردفعه زمین میخوری بتونی بلند شی مهم اینه قوی باشی و یک درس خوب بگیریم از اون و بلند شیم و باید بدونیم که روزهای بد و آدم های بد نیومدن که بمونن اومدن که درس بدن و تجربه شن ✌🏻❤❤❤🌹                              

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چرا برا من باز نمیشه؟ 😭💎

من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞21آذر99 بی بی چکم مثبت شد خدایا هزاران بارشکرت😍😍پسرم مبتلا ب هیپوسپادیاسه سوالی داشتین خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم اگر اطلاعاتی هم در این زمینه دارین ممنون میشم بهم بگین❤️

کو

دوستان💝حلالم کنید اگ بدی دیدین حقتون بوداگرم 😊خوبی دیدین محاله دیده باشین اگرم چیزی ندیدین خودتونو ب یک چشم پزشک نشون بدیننن 👀🧚🏻‍♀️باتچکررمرسیجاات😛🏃🏻‍♀️تسبیحم کو؟؟؟😐
2738

چرااین پست چیزی نیس

دوستان💝حلالم کنید اگ بدی دیدین حقتون بوداگرم 😊خوبی دیدین محاله دیده باشین اگرم چیزی ندیدین خودتونو ب یک چشم پزشک نشون بدیننن 👀🧚🏻‍♀️باتچکررمرسیجاات😛🏃🏻‍♀️تسبیحم کو؟؟؟😐
هست عزیزم این خانوم الان خواست حال خوبشو با ما ب اشتراک بذاره شما اصرار داری ته دلشو خالی کنی ۲ سال ...

اگر این پیشگیریها درست انجام بشه  هیچ زندگی متلاشی نمیشه من با شما دربخشیش موافقم ولی این نظر قطعی شما که بازم شما داری حس درونی منو  منفی میبینی و قضاوت میکنی   اول ازخودت سوال کن برای نظرت. جدا از حس ایشون که به اشتراک گذاشتند مسبله ای مهمتر پیش روش گذاشتم و این یعنی حسی خوب .حالا ببین چرا شما وارد دو گفتگو شدید و اونم منفی !! 

چرا برا من باز نمیشه؟ 😭💎

صفحه دوم😢

تورو حضرت عباس لایک‌نکن😐💔دوستان ما چند تا کاربر هستیم که این اکانت رو زدیم برای تاپیک هامون که توی اکانت اصلی نپرسیم گفتم در جریان باشید 
چرا برا من نمیاره؟

صفحه دوم

2706