2737
2734
عنوان

خوب بلده دیوونم کنه+اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 2164 بازدید | 80 پست
عزیزان این اسکرینیه اون گرفته برام فرستاده

. اینه عکس

تورو حضرت عباس لایک‌نکن😐💔دوستان ما چند تا کاربر هستیم که این اکانت رو زدیم برای تاپیک هامون که توی اکانت اصلی نپرسیم گفتم در جریان باشید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نامزدی؟

بله

تورو حضرت عباس لایک‌نکن😐💔دوستان ما چند تا کاربر هستیم که این اکانت رو زدیم برای تاپیک هامون که توی اکانت اصلی نپرسیم گفتم در جریان باشید 
2731
عزیزم خوشبخت بشی چندسالته سنت کم میزنه

۱۸

منم اومدم بزارم ی جور بود نشد بیشووور😂😂

چیزی بوده😍😂😂

خوشبخت باشین تا456 سال دیگه😘

من هنوز بچگی نکردم،ولی لباس بزرگسالی تنم کردند،اونم اشتباهی واسه ام دوخته بودند،تنگه برام،،حالام میخوان بزور لباس پیری تنم کنند..من هنوز همون دخترک5،6ساله ام،که  پای چرخ خیاطی مادرم مینشستم تا پیرهن جدیدمو زودتر بدوزه و بپوشم.چه ذوقی میکردم.من هنوز دلم مثل گنجشک کوچیکه،زود میشکنه و زودی هم با یه پفک آشتی آشتی میشه،،من داره موهام سفید میشه ولی هنوزم یه جوجه رنگی دلمو شاد میکنه.وقتی بچه هام بهم میگن مامان،وحشت میکنم،یعنی من کی اینقدر بزرگ شدم که بشم تکیه گاه دو سه تا وروجک..منو ببرین بدین به مامانم تا گوشه ی چادرش رو بگیرم و باهاش برم حرم تا برگشتنی برام بستنی بخره،من بچگیمو میخوام!!!
2738
 پس دوساله دیگه هم صبر کن .اگر بعد دوسال دیگه همین اتیشو داشت ولش نکن. ایز د بست.

حالا چ اصراریه خراب کنی حسشو عزیزمن؟انگار با تاپیکا خیانت بیشتر روحیه میگیرن

ی صلوات برای خوشبختیم میفرستین..

اصلا خراب کردن نیست ‌شما بسته میبینی موضع رو و منفی هستید. حس شناخت درست بود. منفی نباش ومنفی نبین.

👏👏👏

اسی عکس برامن نمیاد یبار دیگه بزار😣

گذاشتم

اصلا خراب کردن نیست ‌شما بسته میبینی موضع رو و منفی هستید. حس شناخت درست بود. منفی نباش ومنفی نبین.

هست عزیزم این خانوم الان خواست حال خوبشو با ما ب اشتراک بذاره شما اصرار داری ته دلشو خالی کنی ۲ سال دیگه زندگیش خراب شه شما از کجا میدونی پیشگویی توروخدا این چ اخلاقیه عزیزم اصلا شمام ک درس بگین نباید حال خوب ی ادمو با اما و اگرا و عقاید خودمون خراب کنیم 

ی صلوات برای خوشبختیم میفرستین..
2706