2737
2734

حالا از معده درد و ورم گرفته تا سردی معده و هرچی

شما چیکار میکنین اینطور مواقع؟؟؟

من خودم امپرازول میخورم ولی اگه خیلی خیلی شدید باشه بعضی وقت کم جواب میده!

عسل و دارچین و سیب پخته رو من خیلی اثر داره به خصوص برای درد یا تهوع

معده من سرد هست ولی جدا ازون کلا ناراجتی معده داریم به طور ارثی و به شکلای مختلف درد میگیره اگر چیزایی مثل نوشیدنیهای گازدار یاچیزای سنگین بخورم0......

شما چیکار میکنید؟از چی خیلی جواب گرفیتن؟

تیارا هستم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
شب ها نفخ میکنی؟

گلم من کلا ناراحتی معده دارم

و اگر چیزاییی بخورم که معدم اونارو نمیپذیره هردفعه یه جور دچار مشکل میشم

یکبار نفخ میکنم یکبار وسوزش یکبار سنگینی.......

کلا هم بلغکی هستم متاسفانه

تیارا هستم  
منوچرانمیگی غذاکه زیادبخورم منورونیه بیمارستان میکنه چنان ازمعددردمیپیچم خودم میگم دیگه تموم شدمردم

واایی

عزیزم دکتر رفتین تاحالا شاید ورم یا میکروب دارین؟

تیارا هستم  
2738
من ترشیجات زیاد میخوردم کنارش گذاشتم یا کم میخورم بهتر شدم چای کمرنگ بخور وقتی درد داری چای نبات خوب ...

بله عزیزم من کلا چندماهی هست که چای بدون دارچین اصلا نمیخورم 

ولی متاسفانه بعضی اوقات با کلی رعایت باز هم دچارش میشم

تیارا هستم  

واییی نگو دردمعده که من از کلاس دهم به خاطر استرس و رژیم غذایی مزخرفم درگیرشم  اندوسکوپی کردم بهم نولپازا۴۰ داد دکتر ولی الان که سه سال میگذره دیگه اونم فایده نداره بعضی وقتا شبا از شدت درد معدمو میجیرم تو بالشت داد میزنم تا صبحم خوابم نمیبره،اصلا نوشابه نمیتونم بخورم وعده غذاییم سنگین باشه یا فاصله بینشون زیاد باشه بهم میریزه معدم،کاکائو خیلی کم باید بخورم اصلا نمیتونم غذای تند بخورم فلفل دلمه فلفل سبز همه ممنوعه چیزای سردم خوب نیس اصلا مثلا ماستو حتما باید با نعناع بخورم.یه چیز که برامن مؤثره جوشونده نعناع تازه با نباته خیلی خوبه راستی اگه میوهٔ بلوطم بکوبین با هسل مخلوط کنید روزی چند قاشق بخورین مقوی معدس

واایی عزیزم دکتر رفتین تاحالا شاید ورم یا میکروب دارین؟

رفتم بخداهیچی نمیگن خداشاهدبرم مسافرت فقط دوروزغذاازبیرون بخورم میمیرم حتمابایدیچیزی ازخونه بخورم نمیدونم چراالان ازترس اینکه معددردنگیرتم توغذاخوردن رعایت میکنم بخداهمیشه ازگرسنگی ضعف دارم معدم میگیره میترسم 😔

بله عزیزم من کلا چندماهی هست که چای بدون دارچین اصلا نمیخورم  ولی متاسفانه بعضی اوقات با کلی ر ...

نمیدونم درسته یا نه ولی در کل باید بیشتر سمت غذاهایی با طبع گرم بری این تجربه منه سردیجات انسان و بیمار میکنه البته در خوردن گرمی هم نمیشه افراط کرد 

رفتم بخداهیچی نمیگن خداشاهدبرم مسافرت فقط دوروزغذاازبیرون بخورم میمیرم حتمابایدیچیزی ازخونه بخورم نم ...

عزیزم شما خیلی مثل خودمین

البته من همیشه حساس نمیشم ولی اگه بشم .....

عزیزم اگر دکترا چیزی تشخیص ندادن شاید معده عصبی دارید

فکرمیکنم

تیارا هستم  
نمیدونم درسته یا نه ولی در کل باید بیشتر سمت غذاهایی با طبع گرم بری این تجربه منه سردیجات انسان و بی ...

بله دقیقا من طبعم سرده باید گرمی بخورم ولی خب به قول شما باید یکاری کنم که متعادل بشه ولی سخته چون همش یکیش غلبه میکنه

تیارا هستم  
عزیزم شما خیلی مثل خودمین البته من همیشه حساس نمیشم ولی اگه بشم ..... عزیزم اگر دکترا چیزی تشخیص ن ...

نه ازاین دکترمعمولیارفتم متخصص که نرفتم نمیدونم چمه همیشه میترسم بگیره منواخه یدفعه میگیرتم یهوحالت ضعف شدیدمیگیرتم بعدنمیتونم غذابخورم میکشه منو

2706