2733
2734
عنوان

حوصلم سرمیره ای باباچیکارکنم

126 بازدید | 14 پست

ی دختر3ساله دارم و5ماهه باردارم ولی حوصلم سررفته فیلم اینام زیاددیدم تومجازی هم دیگ هیچی نداره دلم ی سرگرمی جدیدمیخادچیکارکنم

بعضیانمیخوان بفهمن،هرچقدرم توضیح بدی فقط خودتوخسته میکنی...  ولشون کن بزارتوافکارای غلط خودشون بمونن  

بشیم منو دعا کن

حال دلم خوب نیست💔💔💔💔دلم گرفته😔ی صلوات واسه حاجتم بفرستید❤❤تیکرم واسه آرزومه بگو الهی آمین😍😍تا تموم نشده بهش برسم❤بگذار خیالت را راحت کنم دوس داشتنت مشروط ب هیچ شرطی نیست چه باشی و چه نباشی عاشقانه دوستت دارم❤💌❤💛خدایا خودت میدونی عاشقشم ❤💛قلب من پیش توئه، مراقبش باش💛❤💏💏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

به نتیجه ایی رسیدی باید چیکار کنی به منم بگووو😧

در تاریخ 99/9/9 به آرزوم رسیدم                                 اگه ج ندادم فکر نکن میترسم دارم به حقوق حیوانات احترام میزارم ;)                                    این کاربری سه نفرى بوده حالا شدیم دونفری            l❤u                      کیا مثل من عاشق چیستانن ؟!سه تا زن تو دنیا از همه خوشگل ترن اگ گفتی چه کسانی هستند؟؟ میدونم که هیچکی نمتونه بگه خوب من به شما میگم!!👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭💁💁💁مامانم خشمل چشم ابی م 🙈😘، انعکاس تصویرش تو آینه و سایه اش !
2738
استفاده کن که زایمان کنی دلت واسه این روزات تنگ مبشه

واااای اره همش ب امیداینم ک چن سال دیگ شه بچه هام بزرگ شن برم دنبال ارزوهای خودم

بعضیانمیخوان بفهمن،هرچقدرم توضیح بدی فقط خودتوخسته میکنی...  ولشون کن بزارتوافکارای غلط خودشون بمونن  
اینقدرباگوشیم کورشدم

با شوهرت شب برین بیرون،کوچیکرو بزار خونه بزرگرو ببرین یاهردوشونو ببرین

Loneliness is also the bitter and sweet reality of life people who have to pay taxes for their  special and complex mentality,Nothing in this world is more valuable than honesty, decency, contentment, love and morality, so if you can be real and do not chant

منم همینم این چند وقته انقدر فیلم دیدم قشنگ فکر کنم صدا سیما ایران و جهان رو آباد کردم 

باز خوبه نی نی داری من بودم باهاش بازی می‌کردم 😍

*کتاب من یک زنم رو حتما بخونید * 
2706