2733
2734
عنوان

کاش می تونستم باچاقو شکمشو سفره کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1189 بازدید | 59 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یکم خودم خوردم یه بشقابم فرستادم واسه همسایه دیگه بقیشو گذاشتم یخچال که همچنان خودم بخورم

کاش ازش میپرسیدی شام چی میخوره حداقل اینهمه به زحمت نمیافتادی

گر نگه دار من ان است که من می دانم شیشه را در بغل سنگ نگه می دارد
2731

عزیزم زیاد غذاهات تنوع دارن وزیاد همسرت رو بهش احترام میذاری  برای هر  وعده یک نوع غذا تدارک ببین و بگو برای غذا پختن خیلی زحمت میکشی واگه می خواد بهونه بگیره خودش یه چیزی درست کنه

خدادر زمین بندگانی داردکه برای برآوردن نیازهای مردم   میکوشند،اینان ایمنی یافتگان قیامتند                                        امام موسی کاظم(علیهالسلام)
چقدر اشپزی میکنی ...این همه ظهر پختی الانم دلمه به این سختی ...من که اصلا نمی تونم

من عاشق آشپزیم اگه وقت و امکاناتش باشه هر وعده چند مدل غذا درست می کنم افسوس که کسی قدر نمیدونه

......
2738
پدر خدابیامرز.من همه چی میخورد😭😭غڋاه هم نداشتیم هیچی نمیگفت میرفت نون ماست میخورد.البته اون مردای ...

عزیزم 😍😍 خدا رحمت کنه 

بابا منم همینطوره هیچی نمیگه

شهر عزیزم دلم به شدت برات تنگ شده. به اسم کاربری هیچ دقتی نمیکنم. ممکنه تو تاپیک بغلی باهم دعوا کنیم،  تو تاپیک بعدی پستتو لایک کنم‌. 

شوهر منم بادمجان و کشک و هویج و کدو ولوبیا سبز نمی خوره 😑

یعنی میشه من از وزن ۶۰ بیام رو ۵۸😅یعنی چند ماهه میخوام کم کنم نمیشه به امید اینکه تو این دوهفته کم کنم و ۱.۱.۱۴۰۰ (۵۸ )باشم

واي واي شوهر منم اوايل اينجوري بود البته يكم يا شيب ملايمتر با اين تفاوت كه اگر غذايي بزارم نخوره ميدونه لج ميكنم تا يك هفته هيچي نميزارم اصلنم نميزارم تخم مرغ يا املت بخوره بايد گرسنه بمونه بخاطره همين العان خيلي بهتر شده ميخوره هرچي بزارم 

2706