2737
2734
عنوان

دیوارای اتاقتون چه رنگیه؟

404 بازدید | 41 پست

بچه ها میخوام یه دیواراتاقمو طوسیه خیییلی تیره کنم بقیرو آبی خیلی روشن.اگه تونستید عکس دیوارتونو بزاریدلطفا. هنوز مطمئن نیستم شاید رنگارو عوض کردم😥

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم 

کاغذ دیواری سفید با گلای صورتی روشن

لطفااااا جان هرکی دوست داری لایک نکن پیامامو کاربر عزیز😠😠گورِ بابای قبلی هاا ، پیش به سوی بعدی ها😃😎حتی اگه خم بشم تاجم نمیوفته😏چون اصن تاج ندارم...😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من کاغذ دیواریع یاسی رنگ

البتع من مجردم

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2728

تا پارسال شفید صورتی بود بعد بابا مامانم بدون اینکه به من بگن  استخونی گفتن نقاش رنگ کنه😐میگم چرا خب میگن تو که دیگه دوسال بیشتر اینجا نیستی دیگه صورتی خیلی دخترونه بود😐

وقتی ادم تو نی نی سایته🙄😯😳😨
2738
دیوار رنگی ندوس خصوصا طوسی تیره

اره خالی خالی باشه که خیلی دلگیر میشه ولی چون رو اون یه دیوار چیزای سفید و چیزمیزقدیمی واینامیخوام وصل کنم گفتم این رنگی کنم.حالا ایشالا که پشیمون نشم😅

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم 
من کاغذ دیواریع یاسی رنگ البتع من مجردم

یاسی میدوستم  

https://harfeto.timefriend.net/16653293432475   ..متعهد به عشقمون  👫🏻 ♥️///من هوشبرم ...هوشبرِ تو ...ینی تماام عارامشِ تو/// ///موهیتا راست میگف اهواز شهر عاشقیه شهر دیوونگیه که پیوند بخوره دل من ب دل تو فقط با یه نشونه///❤ دوستت دارم تمامِ من@|@♥خدایا شکرت بابت همه چی♥💜💫///
2706