2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پذیراییم ترکیده،چون پتوشستم رو رخت اویزه خونه ریخته بهم،مرتب کنم بفرستم

خدایا امتحانای سخت واسه آدمای سرسخته،یا ازاین امتحاناازم نگیر یا سرسختترم کن.🙏خدایا بابت هدیت ممنونم😍علی سان تمام امیدوعشقیه ک خدا بهم داد.ممنونم ازش.😍😘🥰
2728
عالیه 😍

ممنون از نگاهت.🥰

خدایا امتحانای سخت واسه آدمای سرسخته،یا ازاین امتحاناازم نگیر یا سرسختترم کن.🙏خدایا بابت هدیت ممنونم😍علی سان تمام امیدوعشقیه ک خدا بهم داد.ممنونم ازش.😍😘🥰
چ داداش خوبی خدا شانس بده..

خب من خواهرندارم،خبلی باهم وابسته بودیم تفاوت سنیمون ۳سالونیمه،وقتی عقدکرد انگارخواهرم شوهرکرده بود.ولی دیگه الان ۸ساله عروسی کرده منم ۴سال دیگه سرگرم زندگی خودمونیم.شوهرموببینی چی میگی،خواهرسم مث من یکی یدونس،شوهرم مث پروانه دورش میگرده من خیلی وقتاحسودیم میشه چون ما بخونه مادرشوهرم نزدیکیم میادماهم میریم خیلی باهم صمیمین،ولی داداشام ازم دورن.خیلی دیر ب دیر همومیبینیم.

چ خوب آشپزخونس اینجا دوتا پنجره داره؟ 

اره 

الهی!این بنده چه داند که چه می باید جُست؟داننده تویی هر آنچه دانی، آن ده🌱🌈.                                من به آرزو هام قول رسیدن دادم کمکم کن💚

من اخرش حسرت ب دل اینک ی خونه لاکچری تو نی نی سایت ببینم میمیرن 

البته یکی بود ولی معلوم نبود راست یا دردغ

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
2706