2726
عنوان

🌾حسِ خوبِ زندگی🌾

78 بازدید | 10 پست

🐥

سلام،کیا والدینشون واقعا واقعا!ازش راضی هستن ؟🎉🎊

از معجزه ها،گره گشایی هایی ک این رضایت براتون رقم زده بیاین بگید🐣

چطور تونستید ب معنا واقعی رضایتشون بدست بیارید؟😎

❇️اگر کسی رو میشناسید،از زندگی شون،بگید

و

📌اگر موردی دارید،مقایسه کنید زندگی قبل و بعد کسب رضایت والدین

مجردم😎فاقد هر گونه،فرزند😓قبلا  اشتباهی ترکیده ام😒الکی س . ی . ا  .س . ی  جلوه دادن 😳کاربری همکارمه😎 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مامانم میدونم راضی ازم بابام نمیدونم فکر نکنم کلا بابام از هیچکس و هیچ چیز راضی نیست

خب،اثری هم دیدی؟

میشه بگی؟

مجردم😎فاقد هر گونه،فرزند😓قبلا  اشتباهی ترکیده ام😒الکی س . ی . ا  .س . ی  جلوه دادن 😳کاربری همکارمه😎 
2728
من با پدرو مادرم رابطه فوق العاده صمیمی دارم(البته ب جز موارد عقیدتی و مذهبی ک ب هم نمیخوریم)

پس از زندگیت راضی هستی؟

من مادرم پیره و کنترل ادرار نداره

مرتب میرم حمومش میکنم زیرش عوض میکنم موهاشو رنگ میکنم شونه میکنم

لباساشو میشورم خونشونو عوض میکنم

وقتی حمومش میکنم و لباساشو میپوشم مرتب میکه الهی هر چی از خدا میخوای بهت بده الهی به حق آبروی امام حسین خدا کمکت کنه و از این جور دعاها وقتیم نیستم شنیدم که همیشه دعام میکنه و برام ذکر میگه  

خب،اثری هم دیدی؟ میشه بگی؟

نمیدونم شاید الان که ابروم نرفته سر خرابکاریام دعای اوناست حتی یه بار خودکشی کردم همه میگفتن با این حجم قرص باید میمردی ولی حتی بیهوشم نشدم مطمعنم از دعای اوناست وگرنه من که تا خرخره غرق کثافتکاری بودم 

در بن بست هم راه آسمان باز است پرواز بیاموز....
من مادرم پیره و کنترل ادرار نداره مرتب میرم حمومش میکنم زیرش عوض میکنم موهاشو رنگ میکنم شونه میکنم ...

الان واقعا این جمله،ک دس ب خاکبزنی طلا میشه!

حس میکنی؟

الان واقعا این جمله،ک دس ب خاکبزنی طلا میشه! حس میکنی؟

نه

اتفاقا بارها گفتم نمیدونم چرا هر وقت بهم میگه خدا خیرت بده تو زندگیم یه مشکل پیش میاد

خودشونم گاهی به خنده میگن

البته میدونم حقم پیش خدا محفوظه و بیشعوری شوهرم و نمیشه به پای این گذاشت

وقتی دعام میکنه لبخند میزنم و حس میکنم خدا هم بهم لبخند میزنه به وقتش جواب میگیرم بهش اعتقاد دارم

نه اتفاقا بارها گفتم نمیدونم چرا هر وقت بهم میگه خدا خیرت بده تو زندگیم یه مشکل پیش میاد خودشونم گ ...

منم مامانم همیشه ب مادرشون کمک میکنن...ولی ایشون 

سر رقابت با منو داره😂

خدایی خیلی خیلی هر دوتاشون دوستم دارن.

مامانم ب نظرم مشکلات زندگیش برمیگرده ب ۳۰ سال قبل ک ب حرف مادرشون گوش ندادن!باورت میشه تا الان ک من حدود ۲۵ هستم ،تا الان!

ولی خب نسبت ب خیلی ها بهتره ولی نسبت ب پتانسیل خودشون منفی بی نهایت