2726

نه نمیشه 

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من رد میشم حس میش اینجا بس کع جذابم

منتهی برا حاطر دلتم شدع میزارم😎🤙🏻

بای

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2728
نه نمیشه 

عزیزم نذر امن الرسول کردع بودم گفتم ان شاالله اونی ک قسمتشه بیا تا براش بخونم . خوش ب قسمتت التماس دعا ☺

یه دهه شصتی باحال  و یه معلم مهربون 😍 خوشگلا تو دعاهاتون به اسم مریم دعام کنین مهربونا😍
عزیزم نذر امن الرسول کردع بودم گفتم ان شاالله اونی ک قسمتشه بیا تا براش بخونم . خوش ب قسمتت التماس د ...

عه وا... التماس دعای فراوون😘

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
سلام😍

سلام خوشگلم . نذر امن الرسول داشتم گفتم ان شاالله اونی ک ولقعا قسمتشه بیاد ‌. خوش اومدی 😍

یه دهه شصتی باحال  و یه معلم مهربون 😍 خوشگلا تو دعاهاتون به اسم مریم دعام کنین مهربونا😍
سلام خوبی 😘من خیلی دوست دارما 😊😁

قربونت برم . منم . نذر داشتم خوب شد ک اومدی ☺

خانوم خوشگلا نذر امن الرسول داشتم گفتم ان شاالله اونایی ک واقعا قسمتشونه بیان . مرسی ک اومدین . براتون میخونم 😍😍😍 اگه تونستین منم دعا کنین

قربونت برم . منم . نذر داشتم خوب شد ک اومدی ☺

فداتم مهربون میخام از ماه بعد برم دکتر واسه مصرف داروهای تحریک تخمک دعام کن ۹۸ دی سقط داشتم دخملیم تنهاس دوست میخاد 😑🌹🌹

تورا به خاطر دوست داشتن دوست می دارم ...
2706